Як відростити щетину на обличчі.

Мода на неголеність з'явилася завдяки голлівудським акторам, які зробили її однією з обов'язкових атрибутів справжнього чоловіка. Щетина прикрашає чоловіка, але цілуватися з ним наважиться не кожна дівчина - неголена щока подряпає ніжні губи і щоки. Однак якщо у когось щетина відростає за пару днів, то деяким доводиться докладати чимало зусиль, щоб прискорити зростання волосся на обличчі.
Інструкція
1
Багато чоловіків починають голитися ще в школі, коли і голити-то особливо нічого. За кількість волосся і швидкість їхнього зростання відповідає гормон тестостерон. В достатніх кількостях він починає виділятися лише в період статевого дозрівання, що проявляється в оволосненной пахв, паху і обличчя. Попередником щетини стає пушок, що з'являється лише в 10-11 класі. Кількість тестостерону залежить від спадковості. Проте є способи, які допоможуть відрегулювати вміст гормону в крові.
2
Для початку, відмовтеся від вживання продуктів з вмістом кофеїну - це кава, чай, шоколад, різні тонізуючі напої. Заборона слід накласти і на розпивання спиртних напоїв, особливо пива, яке містить речовину, подібне естрогену - людському гормону, який пригнічує вироблення тестостерону.
3
У щоденний раціон слід додати продукти з великим вмістом цинку, такі як яйця, квасоля, насіння гарбуза і соняшника, горіхи.
4
Паралельно з коригуванням харчування, слід зайнятися фізичними вправами на витривалість і силу. Вони допоможуть збільшити не тільки м'язи, але і кількість потрібного гормону, що стимулює ріст волосся на обличчі. Якщо чоловік надто огрядний, то йому просто необхідно схуднути - чим більше жиру, тим більше жіночого гормону естрогену, переважної тестостерон.
5
Багато помиляються, вважаючи, що часте гоління стимулює ріст волосся на обличчі. Це не так. Волосся лише грубеют, темніють, стають товстішими, створюючи ілюзію достатку рослинності на обличчі. Тим не менше, для багатьох це стане відмінним виходом із ситуації: протягом двох тижнів голіть особа неї менше двох разів на день. Після цього залиште його в спокої. Після тижня ви самі помітите, що щетина стала більш помітною.
6
Незалежно від того, чи збираєтеся ви відрощувати густу бороду або регулярно голитися, запам'ятайте, що стильно ви будете виглядати лише тоді, коли особа буде охайним, тому забудьте про неакуратної щетині або стирчать волосках.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=iepEFFIUiyI