Як пити пустирник в таблетках. Пустирник таблетки.

Пустирник - це седативну рослинний засіб, що застосовується при різних захворюваннях, викликаних нервовими розладами, психічним та емоційним напруженням. Випускається у вигляді настоянки, сировини в порошку, у вигляді подрібненої трави, рідкого екстракту, таблеток, брикетів. Прийом препарату у формі таблеток дуже зручний, оскільки не вимагає розведення і заварювання. До того ж, при деяких захворюваннях, таких як алкоголізм, порушення роботи печінки, рекомендується таблетована форма препарату.
Вам знадобиться
  • - пустирник в таблетках;
  • - стакан з водою;
  • - чайна ложка.
Інструкція
1
Препарат пустирника випускається у формі таблеток з дозою 14 мг активного сухого речовини. Приймати пустирник можна для стабілізації сну, підвищеного тиску, нервового та психічного напруження, для активізації скоротливої функції серця, в період менопаузи, при нервовому напруженні в критичні дні. У складі комплексної терапії при загрозі викидня, підвищеному тонусі матки при вагітності, при епілепсії, вегетосудістих розладах, при підвищеній функції щитовидної залози.
2
Пустирник знімає запальні процеси в шлунково-кишковому тракті, сприяє нормалізації процесів очищення, якщо порушення були викликані стресами, напруженням.
3
Дуже часто пустирник використовується в комплексі з іншими рослинними препаратами або доповнений вітамінами групи В і магнієм, що сприяє посиленню заспокійливої дії. Іноді призначається з валеріаною, конвалією, м'ятою, хмелем.
4
Для лікування вегетосудинної дистонії, порушень серцево-судинної діяльності, нервової напруги, слід приймати по 1 таблетці пустирника 3-4 рази на день через 30 хвилин після їди.
5
Для лікування порушень сну, підвищеній функції щитовидної залози, приймати по 2 таблетки 3 рази на день після їди.
6
При нервовій напрузі у вагітних, підвищеному тонусі матки, загрозу викидня, прийом пустирника і дози потрібно узгодити з лікарем акушером-гінекологом.
7
Для лікування дітей використовуються размельченниє таблетки. Дітям до 5 років слід приймати по половині таблетки 3 рази на день після їди. Для прийому таблетку потрібно розтовкти, помістити в чайну ложку, розбавити водою. Дітям з 5 років можна приймати по 1 таблетці препарату 3 рази на день. Перед прийомом слід отримати консультацію лікаря.
8
Прийом пустирника не рекомендується при індивідуальній непереносимості, при виразці шлунка, дванадцятипалої кишки, при зниженому артеріальному тиску.
9
Приймати таблетки можна протягом одного місяця, потім зробити перерву на 14 днів і при необхідності продовжити прийом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4jwYfzRAYQ4