Як віддерти фарбу.

Шари покриття на часто офарблюваних поверхнях поступово зростають, тому їх необхідно прибирати. Якщо ви завдасте ще один шар фарби поверх старого, то можливо відшарування покриття, а відповідно, це безглузда витрата вашого часу. Перш ніж приступити до фарбування, зніміть стару фарбу , благо, зробити це можна зручним саме вам способом.
Вам знадобиться
  • - молоток;
  • - шпатель;
  • - будівельна суміш;
  • - смивка для фарби;
  • - будівельний фен;
  • - шліфувальна машинка;
  • - відбілювач;
  • - залізна щітка.
Інструкція
1
Якщо поверхня після зняття фарби можна штукатурити, використовуйте молоток. Простукаєте всю пофарбовану площу, а потім акуратно зіскоблити покриття. Правда, відділятися фарба буде разом зі штукатуркою. Загрунтуйте стіну і вирівняйте її будь-якої будівельної сумішшю, яка призначена саме для цієї мети. Після чого нанесіть шар свіжого покриття.
2
На дерев'яних та пластикових виробах варіант з молотком застосовувати не можна. Але вихід є, придбайте в магазині засіб для зняття фарби. Продається воно у різних видах, наприклад, рідке, водорозчинний порошок або желеподібна консистенція. Назви у коштів різне, тому щоб не шукати на вітринах, зверніться до продавця-консультанта. Спосіб використання описаний в прикладеної інструкції, не забудьте її вивчити. Після нанесення засобу фарба роз'їдається і стає схожою на гель, який можна змити гасом (мінеральним) або водою - залежить від виду використовуваного кошти.
3
Якщо ви не поспішаєте, то знімайте фарбу шпателем. Час на це піде багато, але вони не пошкодиться. Головне, знімайте обережно і повільно. Коли фарба буде благополучно знята, вирівняйте поверхню наждачним шкіркою. Нанесіть шар грунтовки і пофарбуйте в будь-який вподобаний колір.
4
Для видалення фарби можете використовувати шліфувальну машину. Але будьте обережні, намагайтеся знімати тільки поверхневі шари, в іншому випадку з'являться нерівності, так як прилад досить потужний і з легкістю робить поглиблення в дереві, залозі і пластиці. Не вмикайте його на повну потужність.
5
Якщо у вас або ваших знайомих є будівельний фен або термопістолет, скористайтеся диво-приладом. За рахунок потоку гарячого повітря фарба відділяється від поверхні і її залишається лише прибрати шпателем або залізною щіткою.
6
При бажанні дерев'яні поверхні можна не фарбувати повторно, а нанести лак. Тільки якщо дерево пожовтіло і потемніло, попередньо відбілити його хлоркою або іншим відбілювачем і потріть залізною щіткою. Після цього виріб готовий до нанесення покриття.