Як прибрати стартову сторінку. internet explorer прибрати стартову.

Стартова (домашня) сторінка - це сторінка, яка завантажується в вікні браузера за замовчуванням при кожному його запуску або при натисканні кнопки «Додому або певного поєднання клавіш (Ctrl-пробіл в Opera, Alt-Home в Mozilla Firefox і Internet Explorer). Але далеко не кожна стартова сторінка є корисною для користувача, тому їх можна легко прибрати.
Вам знадобиться
  • інтернет-оглядач
Інструкція
1
Найбільш популярними інтернет браузерами вважаються: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera. В кожному браузері зміна стартової сторінки відбувається за певним алгоритмом.
2
Internet Explorer: В контекстному меню натискаємо на «Сервіс, потім« Властивості оглядача. У вікні, вибираємо вкладку «Загальні, в якій можна змінити стартову сторінку на поточну, або прибрати її, натиснувши на кнопку« Порожня. Адреса в поле зміниться на рядок «about: blank, це означатиме, що ви успішно прибрали стартову сторінку, замінивши її на порожню.
3
Mozilla Firefox: Заходимо в «Інструменти -« Налаштування - «Основні. В абзаці «Запуск - замість« Показати домашню сторінку вибираємо «Показати порожню сторінку. При запуску інтернет-оглядача перед вами буде порожня сторінка.
4
Google Chrome: Розробники даного браузера замаскували потрібний пункт меню значком гайкового ключа. У правому верхньому куті тисніть на нього і вибирайте «Параметри. У вікні,, у вкладці «Основні, поряд з написом« Головна сторінка, поставте галочку навпроти «Відкривати сторінку швидкого доступу. Закривайте вікно. Згодом, при запуску замість домашньої сторінки ви побачите сторінку нової вкладки, яку можна налаштувати по вашому розсуду.
5
Opera: Щоб прибрати стартову сторінку, слід натиснути на кнопку «Меню і вибрати« Налаштування, а потім перейти в «Загальні настройки. При цьому відкриється нове вікно. Вибирайте вкладку «Основні і серед декількох варіантів вибирайте« Відкрити експрес-панель. Тепер, в момент старту, замість стартової сторінки буде з'являтися настроюється експрес-панель.