Як приймати святу воду.

В даний час використовують святу воду в таїнстві хрещення, при освяченні нових храмів, житлових і офісних приміщень, при вчиненні молебнів і причащання та т.д. Зберігати святу воду можуть будинки всі віруючі. На думку церкви, вона здатна зцілювати хворих і рятувати будинок від нечесті. Така вода не псується і залишається свіжою і світлої впродовж довгого часу.
Інструкція
1
Приймати святу воду слід хрещеним людям натщесерце, вранці або ввечері - перед самим сном. Якщо недуга сильно скрутив хворого, чи не забороняється приймати святу воду в необмеженій кількості, не звертаючи уваги на прийом їжі, а також окропляти їй все тіло або хворе місце. Слід знати, що навіть у тому випадку, коли хворому приписані медичні препарати натщесерце, їх слід приймати тільки після пиття святої води.
2
Після випитого святої води необхідно обов'язково помолитися про зцілення (читати дану молитву слід тільки хворим). Здоровим людям після цього слід читати молитву на прийняття просфори і святої води.
3
Приймати святу воду треба невеликими ковтками в один прийом. При цьому слід знати, що вона повинна бути випитим в три ковтки.
4
Звичайним віруючим необхідно приймати святу воду щодня вранці з вживанням шматочка просфори і, як вже вказувалося вище, читанням молитви на прийняття просфори і святої води. Так повинен починатися кожен новий день віруючого християнина.
5
Святу воду можна додавати до звичайної водопровідної води, і тоді вважається, що вся вода освітлюється, стає святою, набуває цілющих, благодатні властивості. Її можна пити і готувати з неї їжу.
6
Щоденний прийом святої води допомагає вилікуватися не тільки від шкірних захворювань або хвороб шлунка, вона також дозволяє позбутися від духовних недуг. Її приймають при серцевій аритмії, при збільшенні щитовидної залози, при мігрені, зубних і вушних болях і багатьох інших недугах. Зберігати святу воду можна тільки при кімнатній температурі біля ікони чи за нею.
Зверніть увагу
Свята вода - це вода, яка дозволяє очистити наш організм, вилікувати від безлічі недуг, це, як вважають віруючі, церковна святиня, яка вимагає до себе побожного ставлення. Вживати святу воду християни почали ще в II столітті. Пов'язано вживання такої води, перш за все, з хрещенням Христа у воді річки Йордан.
Корисна порада
Пам'ятайте, користь від прийому святої води будеш лише тоді, коли вона приймається з вірою і молитвою.
Свята вода має цілющі властивості, вважається, що вона допомагає при різних хворобах і нещастях. Хтось може заперечити цей факт, це їх право. Але будь православна людина повинна знати, де можна набрати святої води, коли її приймати.
Інструкція
1
Коли в якійсь родині нещастя, в розпачі люди одразу ж бажають сходити до церкви, помолитися і набрати святої води. Не потрібно сперечатися зі своїм покликом душі. У будь-якому храмі ви легко зможете набрати святої води, лише візьміть з собою порожню тару. У деяких церквах вже продаються тари з наклейкою, на якій вказана молитва перед прийняттям святої води і проскури. Пам'ятайте, що ви не один, і не варто за раз наливати п'ять-десять літрів води. За один прийом рекомендується брати не більше 0, 5 л.
2
Особливою цілющою силою володіє вода, набрана в християнське свято Хрещення Господнє, яке святкується 19 січня. Вважається, що ця вода виганяє нечистих духів, очищає душу грішників, знімає депресії і зневіру. Наберіть пляшечку води в храмі 19 січня. Свята вода освячується сріблом і може зберігатися довгий час, абсолютно не псуючись. Щоб не стояти довгу чергу в це святе свято, ви можете отримувати цілющу рідину, не виходячи з дому. Опівночі з 18-го на 19-е січня з-під крана ллється саме свята вода, освячена самим Богом. Можете також в цей час викупатися під душем в своїй квартирі, особливо сміливі можуть оговтатися пірнути в ополонці.
3
Якщо ви хочете набрати святої води в якомусь певному місці, наприклад, біля могили якогось святого, то вирушайте в паломницьку поїздку. У більшості храмах ви можете уточнити розклад і варіанти поїздок. Під час туру ви відвідаєте цвинтар, де похований святий, викупаєтеся в джерелі і наберете святої води, яку також зможете зберігати у себе довгі роки.
4
Найкраще приймайте святу воду натщесерце в невеликій кількості або додайте одну краплю в склянку з водою. Сила цілющого напою може освятити всього однією краплею будь-який великий об'єм води. Перед прийняттям помоліться, перехреститеся і з благоговінням приймайте набраний дар.