Як відіпрати супер клей. Як швидко відіпрати клей момент з одягу.

Клей відмінно підходить для того щоб полагодити якусь річ, з'єднати потрібні матеріали при ремонті. Однак, використовуючи даний засіб, потрібно бути максимально обережним. Адже супер-клей вкрай складно очистити з рук, одягу або інших тканин, особливо в тому випадку, якщо він вже встиг засохнути. Тому ні в якому разі не можна відкладати чистку на потім, чим швидше ви до неї приступите, тим ефективніше видаліть клей.
Інструкція
1
При роботі ми часто стикаємося з тим, що клей потрапляє на шкіру рук. Змити його можна таким чином: приготувавши мило, якомога ретельніше намильте руки, потім за допомогою пемзи постарайтеся очистити пошкоджену ділянку. Якщо піна закінчується, то намильте руки ще раз і продовжуйте користуватися пемзою (якщо її немає під рукою, то можна використовувати наждачний папір).
2
Крім того супер-клей з шкіри можна змити за допомогою рослинного масла. Вмочивши в нього ватний тампон, протріть місце забруднення. Після того як клей відійде, ретельно вимийте руки і змастіть їх живильним кремом.
3
Найчастіше клей може потрапити на одяг або будь-яку іншу тканинну поверхню, з якої вкрай складно його очистити. Спершу необхідно замочити забруднений одяг в мильному розчині, так буде набагато легше очистити клей. Тупий стороною ножа постарайтеся видалити клейові плями.
4
Клей можна видалити за допомогою ацетону або будь-якого іншого миючого засобу (наприклад, рідини для зняття лаку). Перед тим як скористатися цим способом перевірте тканину на стійкість до даного засобу, іноді він може знебарвити або навпаки забарвити тканину. Ідеальне місце для тестування - шов. Нанесіть ацетон на невелику ділянку, а потім почекайте приблизно 30 хвилин. У тому випадку, якщо тканина не постраждала, то можна приступати до видалення клею. За допомогою ватного диска, ретельно тріть пляму ацетоном до того моменту, коли клей розчинитися. Якщо тканина дуже товста, то її потрібно обробити з кожного боку.
5
Якщо жоден з вищеперелічених способів вам не допомогли, то ви можете звернутися в магазин, де був куплений супер-клей. Зазвичай там продаються спеціальні засоби для очищення клею. Пам'ятайте про те, що діяти потрібно згідно з інструкцією, інакше ви не тільки не видалите пляма, але і остаточно зіпсуєте одяг.