Як вимочувати лук. Як вимочити цибулю щоб не гірчить.

Існує безліч рецептів того, як вимочувати цибуля . Використання різних супутніх компонентів дозволяє досягти різних відтінків смаку лука, але в більшості випадків вимочування переслідує мету зробити цей пекучий овоч більш м'яким.
Вам знадобиться
    • цибуля
    • ніж для шинкування
    • оцет
    • лимонний сік
    • посуд для вимочування.
Інструкція
1
Визначити, чи потрібне цибулю вимочувати, можна вже при його шинкуванні. Солодкі сорти виділяють менш різкий сік, і їх в салаті можна використовувати в чистому вигляді, порізавши кільцями. Коли цибуля гірчить, найпростіший спосіб зробити його більш м'яким - це залити його окропом і залишити в ньому на кілька секунд. Потім цибулю промивається звичайною холодною водою, злегка віджимаючись руками. Смак у нього залишається незмінним, проте різкість істотно зменшується.
2
Традиційний і звичний продукт - це цибуля, вимочений в оцті. Використовувати для цього можна столовий 9% оцет або ж яблучний. Для того, щоб цибуля рівномірно промаринуватися, його подрібнюють і заливають рідиною так, щоб вона повністю прикривала цибулю. Час вимочування залежить від смакових уподобань, від однієї години до цілої ночі. Зазвичай на подібний тривалий термін цибулю вимочують разом з м'ясом для шашлику. Оцет додає луку м'якість і легку кислинку. Якщо після цього цибулю використовуватиметься для приготування салату, то можна промити його від надлишків оцту водою або ж покласти в первозданному вигляді, але тоді збережеться присмак оцту.
3
Оригінальним за смаком виходить вимочений цибулю, для маринування якого використовується лимонний сік. На одну цибулину середнього розміру достатньо соку, вичавленого з половинки лимона. Щоб спростити процес віджимання соку, м'якоть лимона неодноразово проколюється ножем або виделкою, після чого сік можна отримати при простому стисненні фрукта в долоні. Кісточки з лимона прибираються, тому що згодом відокремлювати їх від лука буде не зовсім зручно. Кільця цибулі товщиною в два-три міліметри заливаються лимонним соком і рівномірно промешівают. Використовувати лук для подальшого приготування можна вже через годину.
Корисна порада
Крім лимонного соку і оцту вимочувати лук можна в сухому білому вині, в цьому випадку термін маринування збільшується до декількох годин.