Як стерилізувати дитячі пляшечки в мікрохвильовці. стерилізація дитячих пляшечок в мікрохвильовій печі.

Стерилізація дитячих пляшечок є дуже важливою складовою при правильному догляді за дитиною. В сучасний час стерилізувати пляшечки можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • -вода;
  • -кастрюлька;
  • -стерилизатор;
  • -антисептические таблетки;
  • -мікроволновая піч.
Інструкція
1
Традиційний спосіб - стерилізація в кіпяткеДля цього необхідно зібрати всі пляшки, пустушки і інші дитячі аксесуари, які потребують стерилізації. Ретельно промити їх теплою водою з милом, щоб видалити залишки дитячого молока, суміші та інших продуктів харчування. Обполоснути. Налити в каструлю чистої холодної води і закип'ятити. По черзі опускати в киплячу воду пляшечки і залишати там на 3-5 хвилин. Дістати пляшечки, перевернути догори дном, дати охолонути і використовувати за призначенням.
2
Стерилізація пляшечок в паровому електричному стерілізатореНеобходімо просто налити в стерилізатор згідно інструкції необхідну кількість холодної води і включити його. Помістити туди пляшечки. Як правило, час стерилізації не перевищує 10 хвилин. Одночасно можна помістити в стерилізатор близько 6-8 пляшечок.
3
Стерилізація в мікрохвильовій Печиво скляний посуд необхідно налити холодну воду, покласти туди пляшечки і поставити в мікрохвильовку, встановивши найвищу потужність. Через 6-8 хвилин стерилізація буде завершена. Для цих цілей можна використовувати спеціальний паровий стерилізатор для мікрохвильової печі. Покласти в нього пляшечки, налити необхідну кількість води і поставити в піч на потужність, вказану виробником в інструкції.
4
Стерилізація пляшечок в холодній водеДля цього потрібно купити в аптеці спеціальні антисептичні таблетки і розчинити їх у воді. Помістити в розчин пляшечки так, щоб він покривав їх повністю і залишити на 30-40 хвилин. У цьому розчині можна зберігати пляшечки не більше однієї доби.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=E_zAU9UCUgI
Корисна порада
Відкривати паровий стерилізатор необхідно з великою обережністю, щоб уникнути ожога.Доставать пляшечки з води або стерилізатора потрібно кухонними щипцями, так само щоб не обпектися.