Як налаштувати телефон для підключення до інтернету. Як підключити налаштування інтернету до телефону.

Для того щоб на мобільному телефоні був доступний вихід в інтернет, потрібно отримати і активувати спеціальні настройки. Багато найбільші оператори зв'язку надають абонентам для запиту цих налаштувань безкоштовні номери і сервіси.
Інструкція
1
Абоненти оператора зв'язку "Мегафон" можуть отримати автоматичні настройки шляхом відправки SMS-повідомлення за номером 5049. У тексті вкажіть цифру 1 для замовлення настройок інтернет, 2 - для отримання настройок WAP або 3, якщо вам також знадобляться настройки ммс. Крім того, всім користувачам доступно ще два коротких номера: 05190 і 05049.
2
Абонентам цієї компанії не варто забувати ще й про те, що в їх розпорядженні знаходиться номер абонентської служби 0500. Якщо ж ви телефонуєте не з мобільного, а з міського телефону, тоді скористайтесь номером 502-5500. Крім цього вам завжди готові надати допомогу в будь-якому офісі технічної підтримки абонентів або в салоні зв'язку "Мегафон". Там вирішать виниклі проблеми і налаштують потрібні послуги.
3
Клієнти іншій компанії, а саме "МТС", можуть користуватися існуючим коротким номером 0876. По ньому можна в будь-який час провести замовлення автоматичних налаштувань інтернет-з'єднання. Дзвінок, до речі, є безкоштовним, за нього оператор не зніме коштів з рахунку. Для замовлення необхідних вам налаштувань можна також зайти на офіційний сайт оператора "МТС". Там ви знайдете спеціальну форму запиту, яку потрібно заповнити та відправити (нічого складного: зазвичай потрібно вказати лише номер телефону). Не забудьте і про інший безкоштовний номер 1234, призначений для відправки смс-повідомлень (текст не потрібен, відправляйте "порожнє" повідомлення). Крім того, отримання налаштувань можливо і при відвідуванні найближчого салону зв'язку або офісу оператора.
4
В "Білайні" є два різні способи підключення налаштувань інтернету на мобільному телефоні. Один з них - це підключення за допомогою GPRS-з'єднання. Для замовлення автоматичних налаштувань GPRS ви повинні скористатися USSD-командою * 110 * 181 #. У тому випадку, якщо вам необхідний інший вид з'єднання, набирайте запит * 110 * 111 #. Після отримання налаштувань перезавантажте свій мобільний телефон, щоб настройки стали активні.
Ви уклали з одним з інтернет-провайдерів договір на надання послуг, але з якоїсь причини майстер не налаштував сам підключення? Або ви переустановили операційну систему, і всі ваші готові налаштовані мережеві підключення віддалилися і потрібно створювати нове? Налаштувати самому нове підключення зовсім не складно. Головне - це мати активне підключення до мережі інтернет через високошвидкісний кабель або інше джерело зв'язку. Процес створення підключення на всіх ОС приблизно однаковий, давайте розберемо алгоритм на прикладі системи Windows XP.
Інструкція
1
Перш за все, відкрийте «Панель управління» (через меню «Пуск» або через «Мій комп'ютер»).
2
Виберіть в «Панелі управління» значок «Мережеві підключення». Відкрийте їх.
3
Тепер знайдіть небудь групу «ЛВС» або «Високошвидкісне підключення до Інтернет». В групі ЛВС або «Високошвидкісне підключення до Інтернет» виберіть «Підключення по локальній мережі». Клацніть по цьому значку правою кнопкою миші і в меню виберіть «Властивості».
4
Повинно з'явитися діалогове вікно пункту «Підключення по локальній мережі» - «Властивості». В цьому діалоговому вікні знайдіть список «Компоненти, що використовуються цим підключенням». В цьому списку зніміть галочку напроти пункту «Протокол Інтернету (TCP/IP)». Після цього натисніть кнопку «ОК».
5
В папці «Мережні підключення» знайдіть групу «Майстер». В групі «Майстер» виберіть «Майстер мережевих підключень», запустіть його подвійним клацанням миші. Натисніть кнопочку "Далі".
6
У діалоговому вікні виберіть пункт «Підключити до Інтернету». Знову натисніть «Далі».
7
У наступному діалоговому вікні виберіть пункт «Встановити підключення вручну». Натисніть «Далі».
8
У наступному діалоговому вікні виберіть пункт «Через високошвидкісне підключення, запитуюча ім'я користувача та пароль», натисніть «Далі».
9
Тепер в діалоговому вікні в біле поле введіть ім'я постачальника послуг. Натисніть «Далі».
10
У наступному діалоговому вікні є декілька вільних полів. В поле «Ім'я користувача» введіть ім'я користувача, а в полі «Пароль» - пароль, які вам повинен був надати провайдер. Пароль потрібно ввести двічі - ще раз в поле «Підтвердження». Натисніть «Далі».
11
У діалоговому вікні натисніть «Підключення». Якщо всі операції були пророблені правильно, то в правому нижньому кутку з'явиться повідомлення на білому фоні про те, що підключення активно.