Як налаштувати доступ в інтернет.

Для того щоб користуватися Інтернетом, необхідно підключити до нього ваш комп'ютер. В даний час існує декілька способів підключення: через звичайний модем, ADSL-модем, виділену лінію, USB-модем і т.д. Незалежно від того, яке підключення пропонує ваш інтернт-провайдер, здійснити настройку доступу в Інтернет ви можете самостійно.
Інструкція
1
Наведіть довідки на ринку послуг, хто з провайдерів зможе реально підключити та налаштувати доступ в інтернет на вашому комп'ютері. Зверніться до обраних провайдерам, виберіть тариф і варіант підключення. Укладіть договір і покладіть його в надійне місце для зберігання, він вам ще знадобитися. Оплатіть послуги підключення. Будьте будинку (там, де ваш комп'ютер) в призначений час. Запустіть технічних фахівців в квартиру. Отримайте доступ до всесвітньої мережі. Перевірте якість робіт, скачавши з інтернету улюблений ваш браузер і встановивши його.
2
Дістаньте договір, якщо настройки збилися або ви купили новий системний блок. Підключіть кабель до мережевої карти комп'ютера. Натисніть кнопку «Пуск». Виберіть розділ "Всі програми", підрозділи: «Стандартні», «Зв'язок». Клікніть мишкою «Майстер нових підключень».
3
Ознайомтеся з інформацією і відкрийте наступне вікно за допомогою кнопки "Далі". Відзначте пропозиція «Підключити до інтернету», потім знову «Далі». Натисніть «Встановити підключення вручну». Виберіть, той пункт, який відповідає вашому підключенню, тобто через що ви були підключені. Перейдіть далі.
4
Надрукуйте ім'я з'єднання. Введіть номер вашого телефону, якщо ви підключені через модем, якщо ні, то постарайтеся все правильно ввести, і відзначити галочками тільки потрібні вам пункти. Логін (номер договору) та пароль береться з договору. Погодьтеся встановити ярлик на вікні вашого робочого столу. Натисніть «Готово».
5
Встановіть галочку поруч з «Зберегти пароль», «для будь-якого користувача», якщо у вас немає бажання щоразу набивати пароль. Врахуйте, що тоді всі хто працюватимуть або грати на цьому комп'ютері зайдуть в інтернет безперешкодно.