Як підключати tv-тюнер до комп'ютера. Як підключити компютер до тюнера.

Розвиток цифрових технологій призвело до того, що супутникове телебачення можна налаштувати і через комп'ютер. Для цього потрібно придбати спеціальне обладнання і зробити деякі налаштування.
Інструкція
1
Спочатку придбайте ТВ- тюнер і абонентську приставку. Вони мають два види сигналу: цифровий та аналоговий, які відтворюються через Windows Media Cente і стають тільки аналоговими.
2
Для початку підключіть ТВ-тюнер і абонентську приставку через розгалужувач до мережі, так як всі джерела сигналу повинні мати живлення. Встановіть випрямляч напруги для усунення перебоїв з живленням від мережі. Також встановіть станцію APS для запобігання аварійного вимкнення, так як це призведе до пошкодження налаштувань.
3
Підключіть кабель від ТБ-тюнера або абонентської приставки до персонального комп'ютеру з додатком Windows Media Center. Прокладаючи кабель, зверніть увагу на його розташування. Укладайте його так, щоб уникнути стискання і пробиття. Якщо у вас декілька комп'ютерів, на яких ви хочете переглядати телебачення, то необхідно до кожного підключати ТВ-тюнер і абонентську приставку.
4
Тепер підключіть інфрачервоний передавач до приставки і до комп'ютера, які йдуть в комплекті з ТВ-тюнером. У ньому також є пульт дистанційного керування. Передавач автоматично встановить необхідні драйвери. Для повноцінної роботи виконайте перезавантаження вашого персонального комп'ютера.
5
Зайдіть в «Пуск» і виберіть «Виконати». Далі знайдіть команду «Параметри ТВ-сигналу» і виконайте програмування системи на різні канали. Вам буде доступна настройка чіткості «спійманого» каналу і якість звуку. Також можете зберегти всі канали в пам'яті під зручними для вас цифровими значеннями.