Як змінити голос за допомогою кульки. Як говорити гелієм.

Мультяшний голос з вуст солідного і дорослої людини - це потіха, яка не залишить нікого байдужим. Використовуючи незмінний атрибут свята, можна здорово повеселитися. Для смішного і нешкідливого розваги знадобиться звичайний повітряна куля, наповнена гелієм.
Вам знадобиться
  • повітряна куля, наповнена гелієм.
Інструкція
1
Повітряні кулі - дивовижна річ, пряме призначення якої - дарувати радість. Але наповнені гелієм кульки можна не тільки смикати за ниточку, збирати в композиції і живописно відпускати в небо. Наповнювач може змінити голос до невпізнання, зробивши його тоненьким, пищали. Для цього достатньо розв'язати кульку, прикласти його до рота і вдихнути. Тепер можна позбавити себе та інших присутніх мультяшним голосом.
2
Наповнений гелієм куля прагне в небо тому, що даний інертний газ приблизно в чотири рази легше атмосферного повітря, що складається головним чином з азоту і кисню. З цієї ж причини вдихання гелію впливає на тембр голосу - через інший частоти коливання повітря і швидкості поширення звуку. Але на саму будову голосового апарату вдихання повітряної суміші з незвичайними параметрами щільності та в'язкості не впливає. Тому ефект пищание триває стільки, скільки йде видих повітря з вмістом інертного газу.
3
Чи шкідливо дихати гелієм? Ні, повітряні суміші з вмістом цього та інших інертних газів використовуються для дихання при глибоководному зануренні. Інша справа, що суміш, в якій менше 16-17% кисню, непридатна для дихання. Але під час вдиху з повітряного кульки домішується звичайний атмосферне повітря, так що від забави з гелієвими кульками ще нікому не траплялося постраждати.
Зверніть увагу
Є ризик алергії, але пов'язаний він не з гелієм, а з тальком, яким обробляють внутрішню поверхню латексних куль для запобігання злипання. Астматикам строго заборонені такі розваги!
Корисна порада
На виникнення ефекту тоненького голосу на впливають форма кулі і матеріал (фольгований він чи латексний).