Як зробити підставку для квітів своїми руками. дерев'яні підставки для квітів своїми руками.

Живі рослини роблять наш будинок красивим, затишним, абсолютно особливим і одухотвореним. Але квіткові горщики часом займають багато простору, до того ж, деякі з них не можна ставити на підвіконня. А можливо, вам хочеться прикрасити рослинами один з куточків вашої квартири. Виручити можуть підставки під квіти, які можна зробити своїми руками.
Вам знадобиться
 • - дерев'яні планочки перетином 25х50 мм,
 • - спеціальний клей для дерева,
 • - цвяхи по 40 мм;
 • - 2 метрових статевих дошки,
 • - 4 планки для скріплення дощок,
 • - інструменти (лобзик, дриль, шліфувальна машинка, шуруповерт),
 • - ланцюг,
 • - гвинти,
 • - гачки,
 • - струбцина,
 • - засоби для обробки деревини.
Інструкція
1
Найпростіша підставка допоможе вам оберегти підвіконня або підлогу від попадання вологи і плям. Візьміть дерев'яні планочки перетином 25х50 мм, спеціальний клей для дерева і цвяхи по 40 мм. Приступаємо до роботи.
2
Розпиляєте планки на 16 брусочків з довжиною по 500 мм. Хоча розмір може бути іншим, залежно від ваших потреб. Що залишилися шматочки розпиляєте на 20-30 деталей з меншою довжиною - від 200 до 250 мм.
3
Приступаємо до збірки. Викладіть з довгих брусочків підставу підставки (розташовуйте бруски широкою частиною у висоту), вирівняйте і добре склейте деталі. Потім на підставі з більш коротких деталей викладіть підставки-гнізда так, як вам хочеться, як ви це уявляєте. Знову все підрівняйте і склейте.
4
Переконавшись, що всі деталі міцно з'єднані між собою, забийте в місця перетинань деталей цвяхи. Забивати акуратно, щоб брусочки НЕ розкололися.
5
Тепер готову підставку подшліфуйте, подкрасьте або покрийте лаком. Для виготовлення підстави можна використовувати і цільну дошку. Тільки попередньо обробіть її влагозащитним засобом для деревини.
6
Можна зробити також простий і красивий контейнер для квітів. Візьміть: 2 метрових статевих дошки (30 см ширина дошки); 4 планки для скріплення дощок; інструменти (лобзик, дриль, шліфувальну машинку, шуруповерт, ланцюг, гвинти, гачки і струбцину (лещата). Пізніше знадобляться також кошти для обробки деревини.
7
Приступаємо. Всі деталі потрібно добре відшліфувати (наждачку краще взяти дрібнозернисту). Скріпіть з одного боку дошки струбцинами. Позначте на дошках круги, діаметром ваших квіткових горщиків. Лобзиком випиляти круги. Зробіть стільки кіл, скільки хочете поставити квітів на підставку. Отвори готові.
8
Далі скріпіть іншими планками конструкцію.
9
Усуньте нерівності, шорсткості (напильником, наждачним папером). Обробіть дерево захисними засобами. Загвинтите гвинти і гачки. Відміряйте необхідну довжину ланцюга для того, щоб можна було повісити підставку в потрібне положення. Таких відрізків повинно бути два. З'єднайте їх кільцем і зачепите за гачки.
У домашньому господарстві можуть придатися найрізноманітніші предмети, особливо, коли мова йде про кухню, де господині нерідко потрібна допомога. Серед різних кухонних аксесуарів, що полегшують життя в родині, зустрічаються підставки під гаряче, на які можна поставити гарячі каструлі, тарілки, кружки і чайники, не пошкодивши поверхню стола. Не обов'язково купувати підставку під гаряче в магазині - ви можете виготовити дерев'яну підставку вручну всього за годину вільного часу.
Інструкція
1
Як матеріал використовуйте бамбук або дерев'яну дошку, а також міцні нитки і намистини. Підготуйте інструменти - лобзик для розпилювання дерева, дриль, здатна працювати на малих обертах, і набір тонких свердел діаметром 1-1,5 мм. Замість тонкого свердла можна використовувати гравер або бор-машинку.
2
Вам буде потрібно дошка товщиною 1 см і довжиною около18-20 см, а завширшки близько 13-15 см. Для початку намалюйте креслення майбутньої підставки, визначивши, зі скількох паличок вона складатиметься. Перенесіть креслення на вашу дошку, разметив її для розпилу.
3
Зафіксуйте дошку і за допомогою лобзика випиляєте потрібну кількість паличок, а потім візьміть дриль з тонким свердлом і акуратно просвердлите в кожній паличці по два отвори - по одному отвору на обох кінцях.
4
Після цього візьміть наждачний папір і ретельно ошкурьте поверхню дощечок, а потім відшліфуйте їх дрібною шкіркою. Підготуйте декоративні намистинки діаметром 4-5 мм і починайте збирати підставку - через отвори в дощечках послідовно продергівалі міцну нитку або волосінь, між дощечками надягаючи на волосінь намистини.
5
Повністю протягнувши нитку через всі дощечки, затягніть її і зав'яжіть на міцний вузол. Готову підставку ви можете покрити морилкою або будь-який інший просоченням по дереву, і потім її можна використовувати в кухонному побуті.