Як викликати блювоту у кішки.

Блювота - це рефлекторне скорочення м'язів, результатом якого є виверження назовні через рот вмісту шлунка кішки . Блювота може бути мимовільної - коли, наприклад, кішка з'їла велику кількість їжі, її організм відторгає надлишки. Іноді кішки і самі їдять траву, щоб очистити шлунок. Але бувають ситуації, коли в організм кішки потрапляють шкідливі бактерії або отруйні речовини. У цьому випадку потрібно викликати блювоту штучно.
Інструкція
1
Звичайно, першим вашим прагненням повинен стати терміновий візит до ветеринара. Але що робити, якщо ветклиника вам не доступна, а рятувати тварину треба? Ви можете надати екстрену допомогу самостійно. Викликання блювоти актуально тільки в перші дві години після отруєння, так як після вже необхідна кваліфікована допомога.
2
Максимально швидко потрібно діяти, якщо тварина проковтнуло речовини, що викликають підвищену згортання крові, миш'як, болезаспокійливе. Причиною отруєння може бути зіпсована їжа, побутові хімікати. Якщо ви бачите, що у тварини підвищена слинотеча, блювання, діарея, слабкість і тремтіння, судомні смикання м'язів, прискорене поверхневе дихання - дійте негайно.
3
Краще якщо ви будете діяти не поодинці, а з помічником. Міцно тримайте кішку, відкрийте їй рот і влийте розчин кухонної солі (2-3 чайні ложки на склянку води). Не піднімайте голову тварини, поки поїть його, щоб воно не захлинувся. Можна використовувати і просто воду, у великих кількостях.
4
Блювоту не можна викликати у кішки у випадку якщо її вже вирвало, якщо вона знаходиться в коматозному стані, якщо вона проковтнула гострі предмети, кислоту або луг, нафтопродукти, миючий засіб, розчинник.
5
Після того як кішку вирвало, ви повинні домогтися зниження концентрації отруйної речовини в ШКТ. Для цього необхідно випоювати кішку водою і поставити очищувальну клізму. Для промивання шлунка можна дати слабо-рожевий розчин марганцівки, міцний чай, а для абсорбації отрути - активоване вугілля.
6
Не забувайте - всі ваші дії спрямовані в першу чергу на те, щоб надати вихованцеві першу допомогу, а не замінити лікування у ветеринарного лікаря.