Як поміняти катридж в принтері. Як замінити катридж на принтері epson tx210.

Заміна картриджа є однією з найчастіших операцій, з якою стикаються власники принтерів. Її важливо робити акуратно, оскільки велика ймовірність пошкодити або картридж, або принтер. При заміні картриджа лазерного принтера також важливо звести до мінімуму контакт з його барвником, яке є дуже токсичним.
Інструкція
1
Для заміни стрічкового картриджа в принтерах Epson спочатку необхідно вимкнути пристрій. Якщо принтер тільки що працював, то необхідно почекати кілька хвилин, поки охолоне друкуюча головка.
2
Відкрийте кришку принтера і зніміть її. При необхідності зніміть блок натягу паперу.
3
Видаліть старий картридж натисканням на відповідні фіксатори. Вставте новий картридж так, щоб напрямні штирі конструкції щільно увійшли в установчі гнізда самого принтера. Встановіть друкувальну стрічку на картридж і назад встановіть кришку.
4
Якщо мова йде про струменевих принтерах Epson, то заміна проводиться трохи інакше. Відкрийте кришку і натисніть на кнопку заміни чорнила, щоб друкуюча головка пересунулася у відповідну позицію.
5
Відкрийте кришку картриджа. Вийміть використаний резервуар, вставте новий. Закрийте кришку відсіку і кришку принтера. Натисніть ще раз на кнопку заміни чорнила. Картридж замінений.
6
Щоб витягнути лазерний картридж Epson, відкрийте кришку принтера. Під нею з лівого боку буде видно прямокутний отвір з важелем всередині. Натисніть на нього і почніть обертати сам барабан. Для установки нового тонера досить вставити його в звільнилося.
7
Для заміни чорнила в картриджах HP також спочатку необхідно відкрити кришку принтера. Натисніть на кнопку заміни чорнила. Як тільки каретка з фарбою наблизиться, натисніть на картридж і вийміть його. Після установки нового тонера закрийте кришку і натисніть на відповідну кнопку принтера.
8
Принтери Canon автоматично висувають каретку з картриджами після підняття кришки. Збоку на кожному резервуарі з фарбою знаходиться фіксатор, потягнувши за який, легко можна витягнути потрібний картридж. Для установки нового тонера досить вставити його у вільний слот до появи звуку клацання фіксатора.
Зверніть увагу
Витяг картриджа з лазерного принтера здійснюється строго відповідно до керівництвом користувача. Уникайте будь-яких контактів з барвним порошком такого пристрою.