Як закріпити зачіску.

Кожна жінка хоча б один раз у своєму житті стикалася з прикрою ситуацією, коли любовно укладена волосок до волоска зачіска розліталася буквально через пару хвилин після виходу на вулицю через вітер або атмосферної вологи. Але ж так хочеться завжди мати акуратно причесаний головку не тільки у себе вдома перед дзеркалом, але й протягом усього дня незалежно від капризів погоди і ділової біганини. Для цього потрібно не тільки вміти витончено укладати волосся, але і ефективно закріплювати їх.
Вам знадобиться
  • - кондиціонер для волосся;
  • - мус або пінка для укладання волосся;
  • - лак для волосся;
  • - гребінець;
  • - дзеркало.
Інструкція
1
Сучасна косметична індустрія розробила цілий спектр всіляких засобів для укладання і фіксації волосся. Однак наявність в арсеналі красуні лаку для волосся або фіксуючого мусу ще не гарантія ідеальної зачіски. Набагато важливіше знати, як правильно закріпити зачіску , щоб домогтися її стійкості і в той же час не нанести шкоди волоссю.
2
Для того щоб правильно поводитися з волоссям, в першу чергу необхідно точно знати їх тип і особливості. Тонкі шовковисте волосся і жорсткі товсті пасма однаково погано тримають форму, але вимагають різного догляду і способу укладання. Тому коли ви вибираєте в магазині шампунь, кондиціонер для волосся, лаки і пінки, обов'язково дивіться на їх склад і вказівка, для якого типу волосся вони призначені.
3
Щоб справитися з неслухняними волоссям і отримати хорошу довготривалу укладку, починати потрібно з певної підготовки. Вимийте волосся відповідним їм шампунем і обов'язково після митися використовуйте кондиціонер. Він не тільки забезпечить харчування і легкість розчісування, а й зробить волосся більш еластичними і слухняними.
4
Перед безпосередньою укладанням волосся, незалежно від того, чи збираєтеся ви зробити пучок або завити волосся на бігуді, обов'язково втирайте в пасма невелика кількість пінки для укладання волосся. Якщо у вас тонкі, ковзаючі, пружні волосся, вибирайте пінки з сильною фіксацією. Бігуді і щипці накручуйте тільки на добре просушені волосся, оскільки вологі НЕ будуть тримати форму.
5
Щоб кучері не розвинулися, після зняття бігуді не чіпайте і не розчісуйте їх до повного охолодження. Закінчувати укладку найкраще пальцями або гребінцем з широкими рідкісними зубцями, але ні в якому разі не щіткою. Отримавши бажану форму, закріпіть зачіску лаком і дайте йому просохнути, не турбуючи волосся.
6
Якщо у вас чутливі слабкі волосся і ви побоюєтеся щодня використовувати фіксуючі розчини або лаки, для закріплення зачіски можна скористатися традиційними народними засобами - пивом або лимонним соком. Використовувати їх потрібно під час укладання, акуратно змочуючи пасмо за пасмом. Майте на увазі, що і пиво, і лимонний сік є дуже сильними фіксаторами і після них може бути важко розчесати волосся без додаткового миття. Зате ці речовини не тільки допоможуть безпечно зафіксувати вашу зачіску, але і послужать ефективної живильної маскою для волосся.
Зверніть увагу
Щоденне застосування лаків і пінок для волосся з сильною фіксацією може привести до витончення волосся та його ламкості.