Як підключити два комп'ютера до інтернету через один кабель. Як підключити Інтерет від одного комп'ютера до іншого через шнур.

Можна декількома способами підключити пару комп'ютерів до мережі інтернет, маючи в розпорядженні один кабель провайдера. Деякі з них практично безкоштовні, інші вимагають придбання нового обладнання.
Вам знадобиться
  • мережевий кабель, мережева карта.
Інструкція
1
Давайте розглянемо варіант дешевого підключення до інтернету. Він відмінно підійде тим, у кого один з комп'ютерів практично не вимикається. Усі витрати в даному випадку зведуться до купівлі одного мережевого кабелю і додаткової мережевої карти (якщо такий ще немає).
2
Починати потрібно з вибору комп'ютера, який буде підключений до інтернету безпосередньо. Параметри вибору досить прості: він повинен бути включений більшу кількість часу і володіти достатньою потужністю, щоб обробляти два потоки інтернет-з'єднання. Даний метод був випробуваний на ПК з наступними характеристиками: одноядерний процесор з частотою 2,2 ГГц, 2 Гб ОЗУ, операційна система - Windows 7.
3
Як видно з попереднього опису, вам зовсім не обов'язково володіти дуже потужним комп'ютером. Підключіть до вибраного ПК другу мережеву карту. Це може бути як внутрішня карта з роз'ємом PCI, так і зовнішній USB-адаптер.
4
Почнемо, мабуть, з налаштування другого комп'ютера. З'єднайте обидва ПК мережевим кабелем. Відкрийте настройки локальної мережі другого ПК. Перейдіть до властивостей протоколу TCP/IPv4. Задайте статична адреса, рівний 192.168.0.2. Зверніть увагу на пункти «Основний шлюз» і «Бажаний сервер DNS». Їх потрібно заповнити обов'язково, інакше комп'ютер не отримає доступу до інтернету. Введіть у них IP-адреса 192.168.0.1.
5
Залиште другий ПК і перейдіть до першого. Налаштуйте підключення до інтернету. Вам краще знати, як це зробити. Якщо ви сумніваєтеся в правильності налаштувань, зверніться до фахівців провайдера.
6
Відкрийте меню «Мережеві підключення». У вас повинен з'явитися значок вашого з'єднання з інтернетом. Відкрийте його властивості. Виберіть вкладку «Доступ». Встановіть галочку біля самого верхнього пункту. Він відповідає за забезпечення доступу до інтернету інших комп'ютерів у мережі. В наступному полі вкажіть ваше мережеве підключення.
7
Відкрийте настройки локальної мережі між комп'ютерами. Введіть постійний IP-адреса 192.168.0.1. Перепідключити до інтернету.