Як робити мокру укладку. Мокра укладання волосся.

Зачіска з ефектом мокрого волосся може здорово допомогти, коли немає часу на складну укладку, а виглядати потрібно помітно й стильно. Для створення мокрою укладання не потрібно багато зусиль, а результат буде вражаючим.
Інструкція
1
Вимийте голову і злегка підсушіть волосся, щоб з них не капала вода.
2
Нанесіть на волосся гель для укладання. Можна також скористатися воском в невеликій кількості. Зверніть увагу на те, що гелі бувають або просто для укладання, або спеціальні, для створення ефекту «мокрих» волосся. Використовуйте той, який вам більше подобається. Також орієнтуйтеся на ступінь фіксації.
3
Розподіліть гель по волоссю. Допомагайте собі руками, стискаючи волосся або просто злегка пройдіться по волоссю гребінцем.
4
Починайте формувати зачіску, орієнтуючись на тип свого волосся і їх довжину. Так якщо у вас коротке волосся, гладко зачешіте їх по всій голові або відокремте чубок і укладіть її набік. Якщо у вас пряме волосся, пригладьте їх, а кінці залиште вільними; проділ краще зробити збоку. Або зробіть зачіску «кінський хвіст»: по всій голові гладко зачешіть волосся назад і зберіть хвіст біля основи шиї. Якщо ваші волосся довге і схильні витися, просто залиште їх у натуральному вигляді, зробіть «мальвінку» або використовуйте обруч.
5
Постарайтеся вчасно зупинитися. Зайва кількість гелю неодмінно обтяжать волосся, і вони будуть некрасиво висіти.
6
Злегка підсушіть волосся феном. Не вмикайте сильний струмінь, щоб не зруйнувати структуру зачіски. Краще для цих цілей взагалі використовувати дифузор.
7
Нанесіть на волосся лак. Не забудьте, що при такому вигляді укладання волосся не слід розчісувати, інакше ефект пропаде.
8
Багато шанувальників натуралізму вважають, що для створення ефекту «мокрого волосся» зовсім не обов'язково користуватися штучними засобами укладання. Наприклад, вони рекомендують замість гелю використовувати пиво, яке надає волоссю жорсткість і змушує тримати надану форму. Аналогічними властивостями володіє концентрований розчин цукру. Блиск пропонується надавати за допомогою лимонного соку.
9
Також спробуйте приготувати вдома власний гель для укладання. Для цього в половині склянки води розведіть желатин, третина ложки і залиште на 3:00. Потім доведіть до кипіння і охолодіть. За допомогою такого розчину волосся укладаються нітрохи не гірше, ніж з покупним продуктом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mXvzyHwg1Io