Як називати батьків на ти або на ви.

Як називати батьків : на ти або на ви? Це питання було особливо актуальним на початку 20 століття, коли любов і повагу до батьків можна було тільки нав'язати шляхом підтримання штучної дистанції в спілкуванні двох різних поколінь. Чи є така необхідність сьогодні?
Інструкція
1
В староруської манері спілкування не було вибору, як звертатися до батьків: на ти або на ви. Традицію звернення до батька й матері на ви вніс до Росії Петро I, з введенням правил етикету, запозичених у німців. Спочатку така традиція з'явилася як мода, але з часом звернення до батьків на Ви стало необхідністю.
2
«Мама, яка Ви нині гарна!» Така похвала на адресу самого близької людини була особливо популярна на початку 20 століття. Вважалося, що через звернення до батьків на ви дитині з дитинства навіюється, що батько і мати - найшанобливіші люди. Не варто забувати, що ця традиція стала особливо популярною в період, коли не можна було проявляти любов до дітей. Виховання будувалося на навчанні бути корисним суспільству і виконувати політику партії. Відповідно, якщо не було проявів любові і турботи з боку батьків, звідки ж узятися відповідь реакцій з боку дітей. Не можна змусити дитину відчувати повагу до батьків, але можна змусити, виховати звичку думати про батьків з шануванням, звертаючись до них як до сильних світу цього.
3
Нам пощастило більше. Сьогодні ніхто не сперечається, що любов і турботу про дитину потрібно проявляти з перших днів і до того моменту, коли він сам віддалиться від нас. Любити і демонструвати цю любов, а також турботу і розуміння. Тоді у дитини природним чином з'являється відчуття захищеності, потім почуття впевненості в собі, а в підсумку виникає потреба піклуватися про батьків і почитати їх, незважаючи на звернення на ти. Як можна міцно обійняти того, кого кличеш на ви?
4
Сьогодні правила етикету підказують нам, що не можна перейти на ти в спілкуванні з людиною, з якою у вас значна різниця у віці або в соціальному становищі. Більшість людей використовують звернення на ви, щоб вибудувати психологічний бар'єр у спілкуванні зі сторонніми людьми. Але зустріти сьогодні молодих людей, які зверталися б до батька на ви, нам навряд чи вдасться.