Як налаштувати поштову скриньку.

Якщо ви використовуєте свій поштовий ящик постійно протягом уже досить тривалого часу, то кількість листів там досить велике. Насправді, працювати зі своєю особистою кореспонденцією безпосередньо в поштовому ящику не дуже-то зручно, особливо якщо у вас не безлімітний інтернет. Куди простіше оперувати своїми листами на своєму ж комп'ютері. Саме для цього і була створена чудова програма The Bat !, і сьогодні мова піде про те, як через неї налаштувати роботу з вашими поштовими скриньками.
Вам знадобиться
  • - програма The Bat!
Інструкція
1
Якщо у вас ящик Yandex або Mail.ru:В пункті «Меню» програми виберіть «Ящик» - «Новий поштовий ящик». У вікні введіть назву для ящика (Mail або Yandex). Натисніть «Далі» .В наступному вікні введіть своє ім'я та прізвище, а також адресу вашої електронної пошти. Натисніть «Далі» .В наступному вікні знайдіть розділ «Для доступу до поштового сервера використовуйте протокол». Там відзначте «POP3 - Post Office Protocol v3». Знайдіть поле Сервер для отримання пошти, напишіть там pop.mail.ru (або pop.yandex.ru). У рядку Сервер вихідної пошти вкажіть параметр smtp.mail.ru (smtp.yandex.ru). Поставте галочку в полі «Мій сервер SMTP вимагає аутентифікації» .В наступному вікні вкажіть свій логін та пароль до поштової скриньки, поставте галочку в полі «Залишати листи на сервері». Дайте відповідь ствердно на запитання «Хочете перевірити інші властивості поштової скриньки?». Натисніть «Готово». Якщо є необхідність, то налаштуйте програму, перейшовши під кладку «Властивості поштової скриньки».
2
Якщо у вас ящик Gmail: Зайдіть в свою поштову скриньку на сервері. Відкрийте меню «Налаштування» - «Пересилання та POP/IMAP». У секції «Доступ по протоколу POP» натисніть «Включити POP для всієї пошти», «Включити POP для листів, отриманих з цього моменту». Зі списку («Коли листи завантажуються за допомогою POP») виберіть підходяще условіе.Нажміте «Зберегти зміни». Тепер поверніться до створення нового поштового ящика The Bat! Дійте так само, як і в інструкції до Yandex і Mail.ru, вказуючи відповідний адресу (pop.gmail.ru, smpt.gmail.ru). Коли побачите вікно з полем «Користувач», то введіть туди адресу своєї електронної пошти повністю (логин@gmail.ru). Введіть пароль, натисніть «Готово». Перейдіть до властивостей поштової скриньки. Відкрийте вкладку «Транспорт». В розділі «Відправлення пошти» в рядку «З'єднання» поставте «Безпечне на станд. порт (STARTTLS) ». В розділі «Порт» - 465 або 587. У розділі «отримання пошти» - «З'єднання» поміняйте тип підключення на «Безпечне на спец. порт (TLS) »,« Порт »- 995. Пам'ятайте, що в роботі програми з сервісом Gmail можуть виникати помилки і неполадки.
Мобільний телефон являє собою не тільки засіб для голосового спілкування. Однією з його важливих функцій є робота з електронною поштою. Але перш ніж почати користуватися цією можливістю, необхідно налаштувати поштову ящик в телефоні.
Інструкція
1
Існує декілька способів доступу до електронної пошти з мобільного телефону. Це стандартний додаток телефону, мобільний веб-браузер і сторонні додатки для роботи з поштовим ящик ом.
2
Запустіть стандартний додаток для його настройки. Для цього зайдіть в меню телефону, виберіть пункт «Повідомлення», а потім «Електронна пошта» (в залежності від моделі пункти можуть бути іншими). Створіть новий обліковий запис.
3
Вкажіть адресу електронної пошти та ім'я, яке буде відображатися в вихідних листах. Виберіть тип сервера вхідної пошти (pop або imap) і введіть його адресу. Вкажіть адресу сервера вихідної пошти. Введіть ім'я користувача і пароль.
4
Встановіть настройки для вхідних листів: завантажувати повідомлення повністю або тільки заголовки, залишати листи на поштовому сервері після завантаження або видаляти. Вкажіть кількість поштових повідомлень для завантаження в телефон і максимальний розмір листа. Виберіть один з варіантів захищеного входу або залиште підключення незахищеним. Якщо необхідно, змініть значення порту сервера вхідних листів.
5
Встановіть настройки для вихідних листів. За бажанням включите підпис для кожного що відправляється листи. Також виберіть один з варіантів захищеного підключення або залиште його незахищеним. Якщо потрібно, змініть значення порту сервера вихідних листів.
6
Задайте ім'я для створюваної облікового запису. Натисніть кнопку «Зберегти» для підтвердження. Тепер ви можете написати лист, перевірити пошту, при цьому завантажені листи збережуться в папці "Вхідні".
7
Робота та налаштування поштового ящик а можуть здійснюватися за допомогою мобільного веб-браузера. Більшість популярних поштових сервісів має інтернет-інтерфейс для різних мобільних пристроїв. Відкрийте програму і перейдіть за адресою сайту, що надає поштові послуги. Залежно від типу мобільного пристрою автоматично відкриється відповідна версія веб-інтерфейсу. Вона дозволяє повноцінно працювати з поштовим ящик ом.
8
Робота з електронною поштою з мобільного телефону може здійснюватися за допомогою сторонніх програм. Існують як універсальні додатки, так і розроблені безпосередньо постачальниками поштових сервісів (наприклад, yandex.ru, mail.ru і т.п.). Їх настройка аналогічна настройці стандартних додатків телефону.