Як перестати спізнюватися.

Відсутність пунктуальності - це дуже велика проблема для будь-якої людини. Якщо ви не встигаєте прийти вчасно на давно заплановану зустріч з друзями або клієнтами, якщо ніяк не виходить закінчити всі справи вчасно, то вам обов'язково потрібно розвивати свою пунктуальність. Наступні поради допоможуть вам у цьому.
Інструкція
1
Спершу необхідно задати собі питання: чому вам потрібно перестати спізнюватися? Причин може бути багато, наприклад, страх перед тим, що вас звільнять, позбавлять премії і так далі. Після того, як ви зможете себе мотивувати, ви навчитеся приходити в строго призначений час і не запізнюватися. Тобто необхідно перейти з рівня «спізнюватися добре/погано» на «мені важливо/неважливо прийти вчасно».
2
Скористайтеся таймером, відведіть на одну дію якомога менше часу. Наприклад, 5 хвилин вам знадобиться, щоб вмитися, 15 хвилин - щоб приготувати сніданок, 10 - щоб одягнутися і так далі. Не зайвим буде встановити будильник на той час, коли вам потрібно виходити з дому. Якщо він продзвенить, а ви ще не готові, то необхідно терміново кидати всі справи і збиратися, інакше ви встигнете.
3
Іноді люди спеціально переводять час на кілька хвилин вперед, щоб не спізнюватися. Не варто цього робити, адже набагато краще жити згідно реальному часі, в іншому випадку ви будете плутатися, втратите відлік часу. Та й ваша свідомість не так просто провести - воно буде пам'ятати про те, що у вас в запасі є кілька хвилин, і в результаті ви все одно встигнете, навіть з переведеними стрілками.
4
Задумайтеся про те, що ви робите протягом того часу, що вам необхідно для зборів. Засікайте час, постарайтеся виключити всі неважливі і нетермінові справи. Якщо ви збираєтеся довго, то визнайте це як свою особливість і вставайте на годину раніше.
5
Постарайтеся готуватися до наступного дня з вечора поточного, тоді під час збору ви не зіткнетеся з багатьма проблемами, наприклад, з пошуками ключів або шкарпеток. Придумайте систему заохочень, наприклад, якщо ви прийдете на кілька хвилин раніше наміченого терміну, побалуйте себе солодким.
6
Багато спізнюються через те, що вони планують занадто багато справ і у них просто не вистачає часу. Єдиний і вірний спосіб вирішити цю проблему - розставити пріоритети. Визначте, що вам важливо і робіть тільки це.