Як навчити ходити котів в туалет. Кішки злопам'ятні.

У будинку з'явився кошеня? Не забудьте відразу ж після того, як пройде перша хвиля розчулення, захоплена передача це пухнастого мурчал грудочки з рук в руки і частування у вигляді мисочки з молоком, привчити кошеня до лотка.
Інструкція
1
В силу своєї вродженої порядності кішки, де б вони не знаходилися, самі відшукують собі місце для дрібних потреб. Але щоб їм випадково не стали ваші нові кросівки або взуття гостей, намагайтеся привчити кошеня вже з малого віку ходити в лоток. Якщо ви тільки що принесли малюка або дорослу кішку додому, погодуйте і відразу після їжі посадите в заздалегідь підготовлений лоток. Він повинен стояти там, де буде знаходитися весь наступний час, поки у вас буде жити ваш вихованець.
2
Можливо, він не відразу зрозуміє, чого ви від нього хочете. Тому в процесі виховання запасіться терпінням. Слідкуйте за чистотою лотка. Дорослі і малі представники сімейства котячих більше всього на світі не люблять мочити лапи. Через їх природної схильності до чистоти вони можуть просто ігнорувати брудний лоток. Пам'ятайте про те, що навіть якщо в перші пару годин свого перебування у вас вдома кіт зробив свої справи там, де належить, але ви вчасно не прибрали за ним, «пухнастик» наступного разу підшукає інше містечко, а то й зовсім відвикне від лотка .
3
Приготуйтеся до того, що кошенята і навіть дорослі коти можуть шкодити. Наприклад, користуватися спеціально відведеним місцем і одночасно мітити по кутах. Можливо, вихованця хтось налякав, коли він дерся в лоток. Якщо він боїться, то будьте впевнені, що він буде обходити це місце стороною. Спробуйте переставити лоток в інше місце або поміняти його на інший. Вибирайте безпечне розташування, щоб кіт звик до нього і відчував себе комфортно.
4
Ні в якому разі не застосовуйте агресії, якщо вихованець «облюбував» взуття або нові меблі. Кішки злопам'ятні. Вони можуть затаїти образу надовго, а потім несподівано напасти. Чи не тикайте його носом у власну калюжку. Можливо, він сприйме це як вимогу зробити тут свої справи ще разок. Намочіть ватний диск в його лужице і віднесіть в чистий лоток.
5
Якщо ви хочете, щоб замість лотка вихованець ходив в унітаз, спробуйте привчити його. Строго поступово, по 1 см в день, підкладайте газети під лоток, що стоїть впритул до унітазу. Конструкція повинна стояти надійно. Слідкуйте за тим, що кіт продовжує ходити на лоток, а не запідозрив небезпеку. Коли рівень газетної вежі доросте до унітазу, поставте в нього лоток. Переконайтеся, що кіт забирається наверх і продовжує робити свої справи в потрібному місці. Потім приберіть лоток подалі або викиньте.