Як позбутися від сіточок на ногах.

Сіточки на ногах , іноді ще названі зірочками, з'являються у деяких жінок. Вони являють собою внутрішнє розширення невеликих капілярів у поверхні шкіри. Як з цим боротися, вам завжди розповість компетентний лікар в хорошій клініці, також ви можете проконсультуватися у професійного косметолога.
Інструкція
1
Якщо ви хочете видалити дрібні, але помітні на вашому тілі капіляри, спробуйте скористатися безболісними безопераційним методами. Телеаніектаназіі - відмінно піддаються методикою фотокоагуляции. У такому випадку застосовується вузькоспрямований лазер, під світлом якого стінки судин стають теплими і склеюються (коагулируются). Через півтора-два місяці склеєна сіточка поступово зникає назавжди. Недоліком лікарі називають те, що після коагуляції сіточка виділяється ще сильніше, але це ненадовго.
2
Популярним способом від позбавлення сіточок на ногах є озонотерапія, хоча це найдорожчий метод. Здійснюється він за допомогою голки, якої вводять в посудину суміш озону і кисню. Таким же шляхом атрофуються судини і виводяться безслідно. Цей метод є успішним, оскільки дає позитивний результат.
3
Вам безумовно можуть запропонувати метод електрокоагуляції, який на сьогодні вже виходить з практики. При позбавленні від сіточок цим способом ви можете отримати опіки вен і тканин, що ймовірно змінить колір вашої шкіри, а також призведе до виникнення небажаних рубців. Не рекомендується вибирати такий шлях вирішення проблеми.
4
Іноді проблема ускладнюється глибоким ураженням судин. У такому випадку слід звернутися до лікаря-флеболога, який, швидше за все, запропонує вам лікування склеротерапией. Також голкою вводиться в посудину склерозант, в результаті відбувається склеювання клітин. Після цього нога обов'язково бинтується еластичною тканиною. Процес коагуляції може тривати від кількох днів до тижня. Через деякий час вам необхідно навідуватися до лікаря, який проконсультує про можливі подальші операціях, а також про застосування еластичних бинтів. Цей метод рекомендують проводити в осінній і зимовий час
5
Лікарем може бути запропоновано і оперативне втручання. У важких випадках видаляють сильно змінені судини. Але розрізи для вилучення судин мікроскопічні, а сама операція безболісна, шви розсмоктуються, не залишаючи і слідів. Вибирайте компетентного лікаря!
Причини появи венозних сіточок на ногах можуть бути різними: втомлива і важка робота, спадкова схильність, гормональні порушення, хронічні захворювання та ін. Позбутися від даної проблеми складно, а ось запобігти їх появі цілком можливо, використовуючи заходи профілактики.
Вам знадобиться
  • - препарат Антістакс;
  • - велосипед.
Інструкція
1
Щоб прибрати наявні венозні сіточки на шкірі, зверніться за допомогою до фахівця. Лікар-флеболог, вивчивши загальний стан організму, призначить вам своєчасне і дієве лікування. Таким чином ви уникнете подальших ускладнень та прогресування даного захворювання.
2
Проконсультуйтеся з фахівцем із застосування сучасного препарату Антістакс. Дане засіб призначений для зміцнення й захисту стінок судин. Такий препарат відмінно покращує стан шкіри і дозволяє зупинити розвиток захворювання. Антістакс володіє чудовим протизапальну і антиоксидантну дію.
3
Для запобігання появи венозних сіточок на ногах не захоплюйтеся прийомом парної лазні, сауни і гарячими ваннами. Дані процедури викликають перевантаження судин.
4
Не носіть незручне взуття і занадто тісний одяг. А також позбудьтеся звички сидіти, закинувши одну ногу на іншу.
5
Не забувайте про збалансоване і правильне харчування. Пам'ятайте: їжа надходить у кров, яку судини змушені пропускати. Виключіть зі свого раціону гострі, жирні, солоні та солодкі страви. Вони погіршують стан судин. Їжте більше овочів і фруктів. У них міститься клітковина, яка сприяє природному синтезу волокон. Таким чином, стінки судин зміцнюються.
6
Вживайте достатню кількість чистої води. Недолік рідини робить кров густою і в'язкою.
7
Регулярно гуляйте на свіжому повітрі, займайтеся плаванням, гімнастикою. Пам'ятайте: ноги завжди повинні бути в русі, не відчуваючи при цьому важких навантажень. До речі, їзда на велосипеді дуже сприяє зміцненню стінок судин.
8
Приділяйте своїм ногам більше уваги. При перших симптомах появи венозних сіточок, негайно зверніться за допомогою до фахівця. Своєчасне лікування сучасними препаратами позбавить вас від неминучості хірургічного втручання.