Як намалювати лист клена.

Осінь, «очей зачарування» - живописнейшая пора року, що радує око різноманіттям барв. Досвідчені й не дуже художники люблять зображати її на своїх картинах. А одним з обов'язкових атрибутів золотої осені є кленові листя .
Вам знадобиться
  • - кленове листя;
  • - папір;
  • - олівці;
  • - фарби.
Інструкція
1
Знайдіть на вулиці кленове листя підходящого розміру. Вони не повинні бути занадто сухими і крихкими, так як в процесі малювання можуть просто розсипатися. Крім того, висохлі не передають всю яскравість фарб осінніх кленових листків. Не варто збирати листя після дощу. Вам потрібно буде прикладати їх до паперу, вона намокне, і ваш малюнок буде зіпсований.
2
Прикладіть кленовий лист до полотна і Перемалюйте його, притримуючи при цьому вільною рукою, щоб лист не сповзав і малюнок не вийшов нерівним.
3
Після того, як контур вашого листа готовий, уважно розгляньте прожилки на вашому кленовому листі - моделі. Не варто перемальовувати все переплетення прожилок, а то глядачам буде складно зрозуміти, що за сітка у вас на малюнку. Перемалюйте простим олівцем найбільші прожилки.
4
Тепер візьміть кольорові олівці чи фарби і, дивлячись на справжній лист, постарайтеся передати на папері все фарби, якими природа нагородила осіннє листя. Особливу увагу приділяйте переходам квітів один в іншій. Домагайтеся схожості з оригіналом, змішуючи кілька перехідних один одного кольорів. Якщо ви оздоблюються рисунок олівцями, потріть місце переходу клаптиком паперу - змішання кольорів вийде більш гладким і природним.
5
Візьміть парочку кленового листя і намажте їх фарбою. Один можна зробити червоно-зеленим, а другий - яскраво-оранжевим. Тепер прикладіть їх до паперу пофарбованої стороною. Акуратно зніміть, намагаючись не розмазати фарбу. Ваш різнокольоровий осінній листопад готовий!
6
Якщо ви хочете вміти малювати лист клена, не користуючись допоміжними засобами, зверніть увагу на його структуру. Кленовий лист - складний, складається з повторюваних елементів. Як і у випадку інших складних листя, вам достатньо навчитися малювати один елемент і продублювати його кілька разів у своєму малюнку.