Як навчитися оптимізму. оптимізм Як йому навчитися.

Якщо життя сіра і смутна, а невдачі відбуваються одна за одною, то зараз саме час навчитися оптимізму . На допомогу прийдуть події, люди, бажання змінитися і дана інструкція.
Інструкція
1
Намагайтеся бачити позитивну сторону в подій і вчинків. Багато в чому, оптимізм - це вміння робити акцент на плюсах і шукати вигоду. Встановлено, що ми витрачаємо однакову кількість енергії і сил, в незалежності від того, позитивно ми мислимо або негативно. Так, чому ж, не подарувати собі чергову приємну хвилину радості, зробивши акцент на вигоді?
2
Спілкуйтеся з цікавими і позитивними людьми, заряжаясь від них позитивними емоціями. Переймайте у оптимістів способи реагувати на невдачу, спостерігайте за способом мислення. Чим більше навколо вас людей, що зазнають радість, тим швидше позитив прийде і в вашу повсякденне життя.
3
Уникайте лаяти себе, за що б то не було. Якщо ви подивитеся за внутрішнім голосом, то виявите, що часто буваєте незадоволені собою. Песимісти використовують на свою адресу деколи дуже міцні вирази і лайки по багато разів на дню. Це не означає, що, виключивши негативну оцінку, можна все робити «як попало» і не віддавати собі в цьому звіт. Просто будьте об'єктивні і фільтруйте внутрішній текст. Коли вам черговий раз захочеться посварити себе, зупиніться.
4
Ставтеся до невдачі, як до подарунка. Не вийшло - не біда, у ваше життя прийде щось краще, більш гідне вас. Через якийсь час ви самі будете дякувати долі, що все сталося саме так, а не інакше.
5
Уникайте слухати пісні і музику, що наганяли нудьгу. Тримайте себе в тонусі, дивіться комедії і читайте анекдоти. Розклейте веселі записочки по квартирі, щоб постійно наражатися на них в найнесподіваніших місцях. Випишіть вподобаний анекдот на картку і покладіть в кишеню, щоб як-небудь потім знову порадіти вдалому знахідку.
6
Приносьте радість іншим людям: даруйте подарунки, жартуєте, посміхайтеся. Люди звикнуть до легкості в спілкуванні з вами і почнуть радіти одному лише присутності поряд. І тоді вже спрацює взаємообмін позитивними емоціями, адже, як кажуть, «рука руку миє». Якщо людині радісно посміхаються, то він не зможе не посміхнутися у відповідь.