Як вибрати інтернет-провайдера.

Все більша кількість людей має можливість і бажання підключитися до інтернету. Для цього недостатньо мати комп'ютер, підключений до віртуальної павутині. Також дуже важливо правильно вибрати інтернет-провайдера, щоб в майбутньому не шкодувати про витрачені гроші і час.
Інструкція
1
Спочатку зберіть інформацію про присутність провайдерів у вашому населеному пункті. Дізнайтеся у знайомих і друзів відгуки про роботу провайдерів, якості надаваних послуг, позитивні і негативні сторони кожного провайдера. Після цього, трохи визначившись з постачальниками інтернету, обійдіть або обдзвоните кожного, попередньо обраного вами, провайдера. В розмові потрібно дізнатися вартість послуг на місяць, умови їх надання, яка буде у вас швидкість на тому чи іншому тарифі, вартість підключення та терміни. Обов'язково дізнайтеся, чи потрібно встановлювати у вас якоїсь модем або інший пристрій, його вартість, гарантію на його роботу.
2
Окремо дізнайтеся, яким чином, і за яким кабелю поставлятиметься сигнал інтернету. Від цього залежить якість і швидкість. Перевагу віддавайте провайдеру, який до своїх клієнтів тягне виту пару. На даний період часу це найбільш захищений, дешевий і якісний спосіб доставки сигналу, причому на швидкостях до 1 Гб/с. Передача сигналу з допомогою телевізійного кабелю можливо на швидкостях до 30 Мб/с, а по телефонних лініях до 10 Мб/с.
3
Обов'язково дізнайтеся, чи підключений ваш будинок до мережі даного провайдера, і яке обладнання стоїть у нього на будинку. Як правило, якщо будинок підключений, на ньому стоїть свитч "розумний" (тобто керований), або «тупий» (тобто некерований). Звичайно, краще вибрати інтернет-провайдера, у якого на будинку стоїть «розумний» свитч. До речі, вживання в розмові з представником провайдера такого розумного слова як свитч, покаже співрозмовникові, що ви розбираєтеся в питанні, і вас не варто обманювати.
4
Уточніть, яким чином подається сигнал на ваш будинок. Перевагу потрібно віддавати тим, у кого на будинок заведена оптична лінія. Це найбільш захищений і надійний спосіб передачі сигналу на відстань.
Зверніть увагу
Питання про те, як вибрати інтернет-провайдера в своєму районі займає все більше число людей. Треба сказати, що інтернет провайдери по районам розподіляються досить нерівномірно. В одному будинку може одночасно діяти кілька провайдерів, тоді як в сусідньому буде всього один провайдер або взагалі, виявиться так, що домовик мережі з якихось причин немає.
Корисна порада
Тому при виборі провайдера Інтернет слід використовувати приведені вище розуміння, вибираючи операторів зв'язку так, щоб забезпечити максималь ву надійність даних (і пам'ятаючи, що дешевий сир буває тільки в мишоловці). А часто такий підхід забезпечує і вимога отримати доступ в Інтернет за низькими цінами, так як провайдери-посередники, які здійснюють підключення на вторинній основі, беруть свою частку прибутку, і ціна трафіку у них зазвичай вище.