Як знайти алмази.

Пошук алмазів ґрунтується на геологічних даних про місце їх залягання. Видобуток алмазів поодинці можлива тільки з розсипів старим перевіреним методом промивання руди, яким користувалися до появи спеціальної техніки.
Вам знадобиться
  • Палатка та інше обладнання для життя за межами цивілізації.
  • Кайло і лопата.
  • Лоток для промивки золота.
Інструкція
1
Для того, щоб знайти алмази , необхідно розбиратися в специфіці їх залягання. На сьогоднішній день всі відомі людству алмазні поклади зосереджені в важкодоступних місцях, віддалених від цивілізації. Є два види алмазних покладів: корінні і розсипні (вторинні). Корінні поклади - це кімберлітові і лампорітових трубок, тут зосереджено 90% всіх алмазів. Їх видобуток заснована на бурінні, тому цей тип покладів не підходить для видобутку алмазів поодинці. Розсипні поклади з'явилися в результаті руйнування корінних, тому їх часто можна знайти в руслах річок. Все корінні поклади на сьогоднішній день задіяні в промисловому видобутку алмазів, тому не варто намагатися шукати алмази там.
2
Для того, щоб знайти алмаз, необхідно знайти його розсипних поклад, яка може знаходитися поряд з корінною. Можна проконсультуватися з цього приводу у геолога.
3
Вирушайте на місце можливого залягання алмазів і починайте пошуки каменів. Для цього необхідно за допомогою кайла розколювати шматки породи, а потім промивати її на ситі для промивки золота.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=f1PeeFq9w0k
Зверніть увагу
Алмази відносяться до незагальнорозповсюдженої корисною копалиною. Відповідно до законодавства Російської Федерації, все надра належать державі, і у нього необхідно отримати ліцензію для промислової та непромислової видобутку алмазів. Порушення цього закону може спричинити за собою серйозні наслідки. Також слід пам'ятати, що РФ зберігає за собою переважне право на укладення договорів про придбання у власність добутих дорогоцінних металів і каменів. Розвідані родовища, які не використовуються, включаються в Федеральний фонд резервних родовищ.
Корисна порада
Алмази, які знаходять в розсипах, як правило, більш цінні з ювелірною точки зору, оскільки серед них практично не зустрічаються слабкі камені, схильні руйнувань.