Як набрати більше очок.

В інтернету існує величезна кількість різноманітних ігор. Більшість з них мають легкий спосіб управління і нехитрий геймплей. Такі легкі ігри мають велику аудиторію різного віку. У деяких іграх при досягненні певних цілей нараховуються очки. За окуляри гравцеві зазвичай даються додаткові життя або нові рівні. Також окуляри записуються в таблицю рекордів, яка показує список гравців з кращими результатами в грі.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, базові комплектуючі, доступ до всесвітньої мережі інтернет, встановлена і налаштована гра.
Інструкція
1
Зайдіть в гру, в якій хочете набрати очки, або знайдіть і скачайте гру за допомогою пошуковиків.
2
Введіть свій нікнейм для відображення в турнірній таблиці. Нікнейм може бути абсолютно будь-яким.
3
Завантажте рівень, в якому хочете набрати очки або почніть гру заново.
4
Виконуйте всі необхідні умови для завершення рівня, такі як набір певної кількості очок або подолання будь-яких перешкод.
5
Подивіться на свої окуляри в меню після завершення рівня. Якщо після закінчення рівня таблиця з очками не з'явилося, то його можна відкрити в головному меню гри.
Зверніть увагу
Якщо вимкнути рівень під час гри, то всі зароблені очки пропадуть. Деякі ігри не підтримують збереження результатів, і по виключенню гри всі результати стираються.
Корисна порада
У більшості ігор є коди, за допомогою яких можна збільшити свої окуляри. Також є спеціальні програми, які збільшують ваші очки шляхом злому самої гри. Якщо ви хочете зупинитися під час гри, то в більшості ігор є функція пауза.
Окуляри арени служать гравцям в World of Warcraft для покупки предметів для битв з іншими гравцями - обладунків, зброї. З виходом доповнення Катаклизм ці окуляри перейменували в " Окуляри завоювання", але їх цінність не змінилася. Заробити ці окуляри можна чотирма способами.
Інструкція
1
Основний спосіб заробляння очок арени видно з їх назви. Цей спосіб - перемоги на аренах. За кожну перемогу на арені дається 180 очок, але їх кількість в тиждень обмежена. Чим більше рейтинг вашої команди, тим більше очок в тиждень ви можете заробити.
2
Другий спосіб цікавіше, але складніше. Коли ви ходите в рейдові підземелля і вбиваєте босів, то ви отримуєте окуляри доблесті. Ці окуляри можна поміняти на окуляри завоювання в розмірі 250 до 250. Таким способом теж досить швидко, хоч і складніше, заробляються очки завоювання.
3
Також ви можете заробляти очки завоювання, якщо не хочете ходити ні в рейди, ні на арену, але цей спосіб на порядок гірше. За кожну першу перемог на полі бою в день вам дається 25 очок завоювання, але щоб набрати таким способом прийнятне кількість очок, вам доведеться робити так кожен день протягом двох місяців.
4
І четвертий спосіб, як і другий Додамо до нас з виходом нового доповнення. Рейтингові поля бою -це те ж саме, що й звичайні, але щоб вступити в них, вам потрібно перебувати в складі рейду в 10 чоловік. За перемогу на такому полі бою вам дають 400 очок завоювання. Цим способом теж не можна набрати більше очок, ніж ви можете набрати на тиждень.
Зверніть увагу
Збільшення максимальної кількості очок завоювання відбувається в середу.