Як посадити грошове дерево. Як і де садити грошове дерево екзотерика.

Вважається, що росте в квартирі грошове дерево приносить в дім удачу, і його господарі ніколи не знатимуть потреби в коштах. Ботаніки не знають рослини з такою назвою, але роль його з успіхом грає толстянка звичайна - карликова деревце, усипане округлими м'ясистим листям.
Інструкція
1
Вирощувати толстянку легко, вона невибаглива, не потребує якомусь спеціалізованому догляду. А якщо ви зумієте забезпечити їй комфортні умови, вона навіть може зацвісти. У фен-шує вважається, що грошове дерево, що викинуло раптом квіткові бутони, передрікає величезну удачу або несподіваний дохід.
2
Розмножується толстянка живцями і листочками. Просто отщіпніте один з них від дорослої рослини, злегка підсушіть на повітрі і можете висаджувати його в окремий горщик. Поки відросток укорениться, горщик можна накрити пластиковою плівкою, але в цьому випадку рослина потрібно буде провітрювати хоча б один раз в день.
3
Ставити горщик з грошовим деревом найкраще в зоні багатства квартири, яка зазвичай розташовується в південно-східній її частині. Буде дуже добре, якщо ви зможете організувати рослині півтінь, під прямими сонячними променями і в темряві толстянка може почати хворіти і скине листя.
4
Поливати грошове дерево слід дуже помірно у міру підсихання верхнього грунтового шару. Листя толстянки дуже люблять обприскування з пульверизатора, влаштовуйте їм невеликий душік приблизно раз на місяць. Взимку полив дерева слід звести до мінімуму або припинити зовсім.
5
Підросло рослина, згідно з правилами фен-шуй, необхідно підв'язати червоною стрічкою навколо стовбура і прикрасити його листя дрібними монетами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lpNcTsZjCSw
Зверніть увагу
Догляд за грошовим деревом. Не всі знають рослина під назвою «толстянка» і тим більше «крассула», але майже кожен скаже, як виглядає грошове дерево (дерево щастя, дерево любові або мавпяче дерево). Насправді, це все одне і те ж суккулентное рослина, гаряче улюблене квітникарями за поступливий і невибагливий характер. При цьому стверджується, що не можна просто купити готове дерево, його треба самому виростити з отросточка, піклуватися про нього, плекати і любити від всього серця. Тільки тоді буде толк.
Корисна порада
Якщо ви вирішили виростити не просто кімнатна квітка, а магічний талісман, врахуйте ще одну особливість - держак або листочок бажано зірвати потайки (простіше кажучи - вкрасти) або купити. Перед посадкою їх потрібно підсушити протягом декількох годин. Особливості догляду. Завдяки невибагливості і витривалості, грошове дерево дуже довго живе і з роками стає ще красивішим. Найголовніша вимога - велика кількість сонячного світла. Ця рослина родом з африканських саван і тому добре переносить навіть сухе повітря квартир