Як побудувати робота. Як зробити простого робота в домашніх умовах.

На перший погляд робот здається складним творінням, створення якого вимагає чимало знань, навичок, часу, зусиль і складних матеріалів. Однак на практиці справа йде зовсім інакше - побудувати робота цілком можливо самостійно в домашніх умовах, використовуючи в процесі побудови найпростіші матеріали.
Вам знадобиться
  • Колісна база, нікель-кадмієвий або свинцево-кислотний акумулятор, приймач, дві липучки, клей, сервоприводи, Dual-Lock стрічка.
Інструкція
1
Візьміть колісну базу і прикріпіть за допомогою клею до її нижньої і верхньої частини по липучці.
2
Прикріпіть нікель-кадмієвий або, при необхідності, свинцево-кислотний акумулятор до липучці, розташованої на нижній частині колісною базою. На верхній липучці закріпіть приймач.
3
З протилежних сторін колісної бази близько до колесам прикріпіть за допомогою Dual-Lock стрічки два сервоприводу.
4
З'єднайте з приймачем за допомогою дротів всі компоненти. Для цього спочатку підключіть батарею до каналу з позначкою "Batt", після чого з'єднайте з приймачем два сервоприводу. Забезпечте, щоб сервоприводи були підключені в прилеглі, але в різні канали, а не в один.
5
Протестуйте роботу робота. Для цього включіть контролер і перевірте рух механізму і його якість.
Зверніть увагу
Не слід використовувати в процесі роботи занадто тендітну колісну базу. В іншому випадку вона може не витримати навантаження від прикріплених на неї деталей і зламатися.
Корисна порада
Перед створенням проекту робота слід визначити кінцеві цілі функціонування механізму. Саме від цього, в кінцевому рахунку, залежатимуть його дизайнерське рішення і побудова.