Як використовувати коди.

Існує величезна кількість комп'ютерних ігор, які поділяються на жанри: стратегії, екшени, бродилки. Практично у всіх іграх присутня безліч різноманітних можливостей, якісна графіка і цікавий сюжет. Розробники, як правило, закладають у свої ігри коди . Коди полегшують ігровий процес і дають такі бонуси, як безсмертя, нескінченні патрони і т.д. Іноді розробники додають коди з веселими функціями, великі голови персонажів, швидкий біг і т.д.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, базові комплектуючі, доступ до всесвітньої мережі інтернет, встановлена і налаштована гра.
Інструкція
1
Знайдіть сайт, що містить коди для гри. Такі сайти легко знайти за допомогою пошукових систем.
2
Виконайте всі необхідні умови для введення кодів, такі як введення параметрів в командному рядку, зміни файлів у папці з грою або призначення додаткових кнопок.
3
Запустіть гру і дочекайтеся закінчення завантаження рівня.
4
Запустіть вікно кодів або відкрийте командне меню, вказане на сайті.
5
Встановіть необхідні функції, такі як безсмертя, нескінченні патрони і т.д. (Або введіть необхідні коди в командному рядку).
Зверніть увагу
У більшості ігор використання кодів блокує деякі досягнення геймера і призводить гру в нестабільний стан, який стає причиною до критичних помилок або вильотів.
Корисна порада
В основному для відкриття вікна з кодами використовується кнопка «~» (тильда). Для доступу до командного рядка зазвичай вводиться функція console у властивостях ярлика. Так само існує величезна кількість програм з базами даних для ігор, які легко знайти і викачати за допомогою пошуковиків.