Як показувати фокуси.

Кожен, хто хоча б раз бачив виступ професійного ілюзіоніста, із задоволенням бажає навчитися робити таке ж маленьке диво. Для того щоб показувати фокуси і дивувати своїх дітей, друзів та близьких необхідно, насамперед, оволодіти основами цього мистецтва, навчитися виконувати найпростіші прийоми і правильно їх демонструвати.
Вам знадобиться
  • Література, навчальна техніці виконання фокусів, носій інформації з відео-уроками, дзеркало і реквізит: гральні карти, папір, банкноти, пляшки, олівці, мотузки, кубики, кільця, наперстки, монети, сигарети, хустки, сірники, скріпки, кульки.
Інструкція
1
Вивчіть всю доступну про виконання фокусів інформацію, перегляньте відповідні відео-уроки і виберіть трюки, якими ви хотіли б опанувати.
2
Візьміть необхідний реквізит і почніть тренуватися перед дзеркалом до тих пір, поки трюки не почнуть виходити в 100 з 100 відсотків випадків. Чи не демонструйте фокус глядачам, поки він не буде бездоганно от¬работан.
3
Продемонструйте свої навички аудиторії. При цьому не розкривайте секрет виконання фокусу крім випадків, коли цього вимагає задум вистави.
4
Показуйте різні фокуси і не повторюйте один і той же фокус протягом одного подання.
5
Закінчуйте уявлення до того, як глядач наситився демонстрацією ілюзії.
Зверніть увагу
В ході демонстрації фокусів не варто говорити глядачам, що має статися в наступний момент часу. В іншому випадку глядач стане пильно стежити за ходом виконання і може розгадати секрет трюку, що в підсумку викличе втрату інтересу до ілюзії.
Корисна порада
Для того щоб виконувати фокуси було легше, необхідно освоїти певні психологічні навички, виверти і прийоми впливу на глядача.
Монета - один з улюблених реквізитів фокусника, який завжди під рукою. Досить знайти її у себе в кишені або ж попросити у глядачів, і можна дивувати. Існує безліч фокусів з монетами , спробуйте виконати деякі їх них.
Вам знадобиться
  • - монетки;
  • - папір;
  • - чарівна паличка.
Інструкція
1
Загорніть монету в папір і тут же її порвіть на дрібні шматочки. Монетка зникла. Щоб виконати цей фокус, візьміть шматок щільного паперу розміром 10х10 см. Зігніть папір навпіл і тримайте лист лівою рукою. Покладіть монетку по центру за цей згин, затисніть її між пальцями лівої руки. Далі зігніть правий і лівий краю.
2
Обома руками загніть верхній край і поверніть листок згином вгору. Загинайте краю обережно, щоб монета не випала. Дайте глядачам переконатися, що монетка знаходиться всередині згортка. Потім візьміть листок в праву руку. Непомітно нахиліть згорток таким чином, щоб монетка вислизнула з нього в ліву руку. У цей час візьміть лівою рукою з монетою «чарівну паличку». Доторкніться нею до згортку, скажіть чарівні слова і розірвіть листок на шматочки.
3
Дуже ефектний фокус з «розмноженням» монет. Попросіть у глядачів монетку, затисніть її між пальцями, поверніть кисть і між пальцями виявиться ще одна монета. Ще один рух - і з'явиться ще одна.
4
Секрет цього фокуса полягає в майстерному приховуванні монет в руці. Візьміть дві великі монети. Складіть їх разом, ребра затисніть кінчиками вказівного і великого пальців, утримуючи їх в горизонтальному положенні. Кінчиками тих же пальців затисніть монетку меншого діаметру, але тільки у вертикальному положенні.
5
Центр цієї монети повинен примикати до ребер двох більших. Міцно утримуючи їх кінчиками пальців в такому положенні, починайте показувати фокус.
6
Тримайте праву руку перед собою, показуючи дрібну монету на рівні очей глядачів. Вони не побачать інші монети, якщо ті будуть розташовані паралельно лінії погляду. Крім того, увага глядачів можна відвернути, демонструючи їм, що в лівій руці абсолютно нічого немає.
7
Повільно зведіть руки, причому вказівні і великі пальці обох рук повинні бути спрямовані назустріч один одному. Інші пальці відкрийте, щоб глядачам було видно ваші нібито порожні руки. Коли руки зійдуться, заведіть великий палець лівої руки під монетки і підштовхніть ребро дрібної монети вгору, щоб вона лягла горизонтально.
8
Таким же рухом великого і вказівного пальців лівої руки розгорніть монети вертикально, обличчям до глядача. Зверніть увагу, що вони повинні лежати стопкою, причому дрібна монетка повинна знаходитися ззаду.
9
Візьміть стопку пальцями обох рук і розведіть великі монети в різні боки. Лівою рукою відведіть вліво монету, що знаходиться попереду стопки, а правою - задню і заховану за нею дрібну вправо.