Як зробити підробку. зробити підробку обличчя людини своїми руками.

Якщо говорити про підробку цінного документа або вироби, слід розуміти, що це кримінально карається. Проте, фальсифікат може виступати лише гумористичним подарунком на день народження або інше свято. Так, наприклад, можна зробити підробку кольє з діамантами.
Вам знадобиться
  • Ліска, стрази, застібка, будь-яка тканина, флізелін, різні намистини або ланцюжок, клей (або праска), папір, олівець.
Інструкція
1
Намалюйте кольє, яким ви його бачите. Це може бути гілка, гроно винограду, абстрактний чи геометричний малюнок. Безпосередньо на ньому відзначте, як буду лежати стрази разом або без намистин. Продумайте, як буде виглядати застібка. Це може бути ланцюжок, а може бути продовження візерунка з намистин.
2
Викройте в двох примірниках з тканини всю ту частину кольє, на якій буде розташований основний малюнок. Відповідно, щоб тканини не було видно, слід укладати узор щільно, або вибирати таке полотно, яке підійде по дизайну - блискучі або з напиленням матеріали.
3
Викройте ту ж частина з флизелина. Склейте тканину і флізелін - у вас вийде щільна основа для кольє. Розмітьте на ній деталі візерунка.
4
Залежно від того, як будуть лежати ваші стрази, а також від форми їх випуску та способу кріплення, почніть викладати візерунок за допомогою клею або праски (якщо стрази мають клейовий шар). Намистини слід акуратно пришити.
5
Приклейте або пришийте другу частину тканини із зворотного боку кольє - так ви приховаєте непрезентабельні стібки.
6
Прикріпіть зручним способом ланцюжок або волосінь, на якій буде триматися кольє. Якщо ви вибираєте лісочку, вам знадобиться надіти на неї намистини.
7
Закріпіть на кінці волосіні або ланцюжка деталі застібки. Як правило, волосінь туго зав'язується на відповідних колечках, а навколо ланцюжка такі затискаються.
Зверніть увагу
Щоб ланцюжок не розірвала тканину, вибирайте її підходящої товщини і пробийте в тканини спеціальні отвори (з металевими вставками) з метою убезпечити сам матеріал від розриву.
Корисна порада
Зручніше для створення такого кольє використовувати двосторонній флізелін. Будьте також уважні до діаметру отворів в бусинах, якщо плануєте надягати їх на волосінь.