Як покласти підлогову плитку.

Перед тим, як починати укладати плитку на підлогу, ретельно продумайте малюнок. Зазвичай його вибирають в залежності від розмірів кімнати. Фон статі можна окайміть фризовими рядами, в які поміщаються більш темні плитки, також можна використовувати візерункові плитки. Якщо приміщення не дуже велике, використовуйте плитки, що мають різний розмір. Також можна застосувати плитки різних кольорів і геометричної форми.
Інструкція
1
За добу до цього покрийте підлогу клеєм ПВА або іншим клеїть розчином.
2
Візьміть лінійку і прикладіть її до стіни, до лінійки прикладіть куточок, і потім вздовж нього простягніть рулетку, при цьому повинна вийти лінія, перпендикулярна стіні.
3
Укладку плитки починайте від дальнього кута кімнати щодо двері, а плитку, яку відрізаєте, укладайте уздовж стін.
4
Укладайте все плитки на одному рівні, якщо є необхідність, осадіть їх легкими постукуваннями молотка. Не ходіть по плитці, яка щойно укладена, а якщо виникла така необхідність, то покладіть на плитку важку дошку і ходите по ній.
5
Дійшовши до косяка, виріжте на плитці його форму. Для цього спочатку відзначте потрібні розміри на плитці і потім відрізайте. Різати плитку можна склорізом, болгаркою або плиткорезом - залежно від її товщини і качества.Перед укладанням обов'язково спочатку приміряйте відрізану плитку, якщо потрібно, підрівняйте.
6
Після укладання нанесіть герметик, робіть це також від дальнього кута, з якого починали укладати плитку. Намагайтеся на поверхню кахлю не завдавати велика кількість герметіка.После укладання плитки необхідно зробити пороги. Для кахельної підлоги найкраще підійдуть пороги з дерева. Якщо підлога буде випробовувати більше навантаження, то пороги повинні бути з грифельних плит, мармуру або каменю. Для обробки таких порогів потрібно спеціальне обладнання.