Як відпочити вдома одній.

У вас видався рідкісний щасливий день, коли ви, нарешті, залишилися будинку одна. Провівши численне сімейство і закривши за ними двері, ви зрозуміли, що цілий день можете присвятити собі і вам можна відпочити вдома одній. Необхідно провести цей час з максимальною користю для себе.
Інструкція
1
Сходіть в магазин і купіть собі чогось смачненького. Можна взяти всього по чуть-чуть, щоб вдома не поспішаючи поласувати і побалувати себе. В набір може бути включена і пляшечка гарного легкого вина, до якої можна купити вишуканого сиру з блакитною або білою цвіллю і фрукти.
2
Повноцінного відпочинку не вийде, поки ви злегка не прибере в будинку, але не перестарайтеся - ви зібралися відпочити, а не робити генеральне прибирання. Увімкніть бадьору музику, протріть в будинку пил і підлоги, провітріть кімнати. Ну ось, тепер можна розслабитися і приступити вже безпосередньо до відпочинку.
3
Займіться своєю красою - прийміть душ з ароматними солями, поваляйтесь в теплій воді, зробіть отшелушивающую маску або скористайтеся для очистки шкіри скрабом. Не забудьте побалувати і тіло косметичним молочком.
4
Зробіть живильну маску на обличчя, полежте з нею хвилин 20, щоб вона наситила вашу шкіру і розгладить зморшки. Після того, як ви її змиєте, зробіть масаж обличчя і нанесіть живильний або зволожуючий крем, відчуйте себе як в спа-салоні. Постарайтеся заснути, думаємо, що після ванни це вийде легко.
5
Якщо заснути не вдалося - не покидайте диван в кожному разі - просто полежіть з книжкою. Телевізор краще не вмикати - це дратівливий чинник і напевно не обійдеться без поганих новин, відключитеся від світових проблем. І не сідайте за комп'ютер, нехай очі і мізки відпочинуть. В крайньому випадку, можете подивитися на DVD улюблені фільми або нову комедію, яку рекомендували друзі.
6
До того моменту, коли повернутися ваші домочадці, ви прекрасно відпочинете і зможете зустріти їх посвіжілої і покращала. Бережіть себе!
Цілий рік людина планує, як він чудово проведе свою відпустку, які захоплюючі заходи відвідає. Але настає заповітний день, і щасливий відпускник лінується навіть піднятися з дивана і відірватися від телевізора. Таким чином відпочити повноцінно і з користю для здоров'я неможливо, тому потрібно заздалегідь купити квитки, щоб не було спокуси залишитися вдома.
Інструкція
1
Головним правилом відпустки є повне відключення від думок про роботу. Вам не вдасться відпочити повноцінно, якщо ви будете постійно обмірковувати способи вирішення якихось професійних проблем. Попередьте колег і начальство, що будете недоступні під час відпустки. Якщо є можливість, відключіть телефон і не читайте електронну пошту.
2
Ефективний відпочинок виходить, коли людина повністю змінює спосіб життя, щоденний ритуал і звички. Потрібно змусити організм працювати в іншому режимі. Таким чином ви задієте ті ділянки та системи тіла, що практично не брали участь у вашому житті, і дасте відпочити «робочих конячок». Наприклад, конторський службовець відключає мозкової калькулятор і йде в тривалий турпохід. Він навантажує свої ледачі м'язи і змушує мозок працювати в іншому напрямку.
3
Якщо ж ваша робота пов'язана з нескінченними фізичними навантаженнями, їдьте на курорт і валяйтеся цілими днями на пляжі під парасолькою. Тільки не забудьте в цьому випадку цікаві книги, щоб дати мозку їжу для роздумів.
4
Не всі можуть дозволити собі відпочинок за кордоном. Якщо цього року ви не їдете на курорт, вирушайте на дачу. Не саджайте величезну кількість овочів, щоб відпустка не перетворився на каторгу. Зробіть невеликі грядки, врожаю з яких вистачить вам для їжі.
5
Влаштуйте свій маленький оазис відпочинку з гамаком в тіні плодових дерев, з мангалом, який дражнить апетитним ароматом підготовлюваного м'яса. Встановіть великий надувний басейн, і ваш відпочинок буде нітрохи не гірше, ніж на пляжах Анталії.
6
Дачу чи будинок у селі можна і зняти на час відпустки. Вибирайте місця, орієнтуючись на свої захоплення та уподобання. Рибалки шукатимуть найближчі водойми, завзяті грибники - лісові стежки, а любителі російських традицій - жарку баньку.
7
не ділите свою відпустку на дрібні частини. Медики довели, що добре і повноцінно відпочити можна не менш ніж за три тижні. Якщо ж міняти обстановку часто, організм не встигає налаштуватися на режим відпочинку.