Як назвати своє місто.

Всі ігри, які можна знайти у всесвітній мережі інтернет, діляться на браузерні і повноцінні клієнтські іграми. Деякі ігри мають величезну популярність серед гравців різного віку. Один з найбільш популярних ігрових жанрів є симулятор містобудування. В таких іграх основним завданням є розвиток свого міста , збільшення його території і споруда різноманітних будівель. Місто можна дати будь-яку назву.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, базові комплектуючі, доступ до всесвітньої мережі інтернет. встановлена і налаштована гра.
Інструкція
1
Зайдіть в гру, в якій хочете назвати своє місто, або відкрийте сайт з грою.
2
Запустіть свій профіль в грі. Якщо профілю поки немає, його можна створити в головному меню гри або при включенні гри.
3
Створіть своє місто і у вікні введіть бажане ім'я. Якщо меню немає, то відкрийте настройки у вашому місті і введіть бажане ім'я.
4
Дочекайтеся закінчення завантаження міста та установки імені. Установка та завантаження міста може зайняти деякий кількість часу, швидкість залежить від вашого персонального комп'ютера і швидкості вашого з'єднання з інтернетом.
Зверніть увагу
В деяких іграх ім'я міста присвоюється за назвою профілю. Частина ігор не підтримує збереження міст і скидають всі дані після вимикання гри.
Корисна порада
У більшості ігор ім'я міста можна міняти під час гри, проте є ігри, в яких не можна міняти назви міста. У деяких іграх при виборі назви міста є функція випадкового імені, яка вигадує різні імена для вашого міста. Для ігор через сайт необхідно мати встановлений Adobe Flash player.