Як грати на гітарі реггі.

Безліч людей знайомі зі знаменитим стилем реггі . У реггі гітара є основним інструментом, так як вона відмінно тримає ритм. З кожним днем кількість бажаючих навчиться грати реггі на гітарі зростає. Для цього необов'язково користуватися дорогими послугами фахівців, можна навчиться грати реггі в домашніх умовах самостійно.
Вам знадобиться
  • Гітара, персональний комп'ютер, базові комплектуючі, доступ до всесвітньої мережі інтернет.
Інструкція
1
Увімкніть персональний комп'ютер і запустіть інтернет браузер.
2
У пошуковій системі знайдіть відеоуроки реггі.
3
Повторюйте відеоуроки, якщо у вас є досвід гри на гітарі. В іншому випадку вивчите базовий курс гри на гітарі.
4
Уявляйте картину музики з усією її специфікою, яка в серцях тих, хто цінує стиль реггі. Ритміка в стилі реггі - це найважливіша складова музики цього напрямку в цілому.
Зверніть увагу
Для багатьох стиль реггі нероздільно пов'язаний з курінням марихуани, яка вважається травою пізнання і мудрості. Зі зрозумілих причин від цього краще відмовитися.
Корисна порада
Ви повинні бути розслаблені, і гітара не повинна бути затиснута (щоб була можливість вільно і розслаблено дихати), лівою рукою ви повинні контролювати звучання всіх струн. Необхідні струни звучать, а решта приглушаются, створюючи звуки клацань, що впливає на ритм. Не повинно бути відкритих струн, вони повинні бути затиснуті пальцями і приглушені. Коли грається акорд, пальці просто затискають необхідні струни, щоб прозвучали потрібні ноти. Ліва рука відповідає за такі важливі характеристики звучання, як тривалість та інтенсивність звуку. Права рука відповідає за ритм і б'є по струнах.
Реггі - це позитивна музика, яка з'явилася на Ямайці в 60-х роках минулого століття. Це суміш народних мотивів Ямайки, ритм-енд-блюзу і музики Латинської Америки. На стиль реггі також зробила вплив ска-музика. Поняття «реггі» включає в себе не тільки музику, але і особливий світогляд, філософію, основною ідеєю якої є ідея людського братерства і рівності. У музичному стилі реггі акцент робиться на ударні і струнні інструменти, використовуються і більш екзотичні, наприклад, варган.
Вам знадобиться
  • Варган
Інструкція
1
Правильно візьміть інструмент: захопіть його дугообразную частина двома або трьома пальцями.
2
Іншу сторону щільно притисніть до зубів, щоб язичок вільно рухався по горизонталі.
3
Наведіть язичок в рух для видобування звуку. Як правило, його приводять в рух спри допомоги вказівного пальця.
4
Використовуйте будь-який спосіб руху кисті: вказівний палець може дивитися вниз, вгору або перебувати в горизонтальному положенні.
5
Міняйте тон і тембр інструменту, змінюючи артикуляцію рота. Також можна експериментувати з диханням.
Зверніть увагу
Якщо інструмент притиснути тільки до губ, ви отримаєте менш чіткий і дзвінкий звук. Неправильно виготовлений варган здатний викликати мікрострусів головного мозку, яке проявляється в головного болю. Саме тому слід купувати інструмент у досвідченого майстра.
Корисна порада
Підхід до гри на музичному інструменті повинен бути творчим, так як навіть чітке дотримання всіх рекомендацій не завжди дозволяє домогтися бажаного результату.