Як зібрати картинг. Картинг своїми руками.

Багато дітей і дорослі захоплюються цими верткими машинками. Для когось достатньо недільних заїздів на платному картодромі, а хтось мріє зібрати картинг своїми руками.
Вам знадобиться
  • Креслення, зварювальний апарат, трубогиб, вимірювальні та металорізальні інструменти, труби, листовий метал, комплект деталей «Карт своїми руками».
Інструкція
1
Виготовляємо макет для рами збираного картингу з міліметрового паперу, що наклеєний на картон у натуральну величину. Переносимо на неї креслення з дотриманням всіх розмірів і пропорцій.
2
Отрезаем труби потрібної довжини. Починаємо з виготовлення підстави рами - укладаємо заготовки на рівну поверхню. За допомогою зварювального апарату зварює всі частини в єдину конструкцію. Перевіряємо за допомогою рівня симетричність з'єднаних деталей.
3
Заготовлюємо труби для кріплення силового агрегату, педального вузла і рульового управління. Аналогічно макета для рами, виготовляємо за кресленнями такий же для перерахованих вузлів керування.
4
Приварювати за допомогою зварювального апарату заготовки до рами карта. Перевіряємо кути нахилу і точність розмірів. Звіряємо дані з кресленнями.
5
Виготовляємо з листового металу деталі кріплення сидіння і коліс. Розмічаємо і готуємо місця для їх установки на раму карта. За допомогою зварювання приварюємо до рами.
6
Встановлюємо на раму карта колеса з набору «Карт своїми руками». Перевіряємо за допомогою рівня і діагональних вимірів геометрію вийшла конструкції. Приєднуємо рульове управління до рами, а потім до коліс.
7
Встановлюємо двигун. Закріплюємо на точках опори рами силовий агрегат і затягуємо болти із зусиллям, зазначеним у доданих документах. Встановлюємо і підключаємо навісне обладнання - карбюратор, повітряний фільтр, бензобак. Приєднуємо педальний вузол управління двигуном і гальмівною системою. Встановлюємо сидіння і кермо.
Корисна порада
Якщо не дотриматися геометрію конструкції карта, то при русі він весь час буде з'їжджати з наміченої траєкторії вліво або вправо.