Як вставити особа в відео. Як вставити себе в видио кліп.

Створити шарж або пародію, поєднати елементи кіно і анімації - якою б не була мета, заміна особи у відео допомагає істотно змінити сюжет і враження від нього. Зазвичай подібну процедуру роблять фахівці на професійному обладнанні з відповідним програмним забезпеченням, але любитель теж може спробувати себе в якості режисера.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер. ПО зразок Adobe After Effects, Pinnacle Studio. Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Оберіть відео ряд і фотознімок, з якого хочете вирізати особа для заміни у відео. Якщо ви плануєте взяти особа з іншого відео, ви можете зробити знімок (зупинити і зберегти окремо взятий кадр в відеоредакторі).
2
Спеціальними інструментами виріжте потрібне зображення. У Adobe Photoshop це різні ласо, які допомагають акуратно вирізати малюнок або фото.
3
Збережіть вирізане зображення на прозорому фоні.
4
Відкрийте відеоряд покадрово. На кожному кадрі вам належить накласти нове зображення. Збережіть відеоролик в звичайному форматі.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що у відеоряді зображення постійно змінюється. Вам доведеться або залишити особа статичним, що буде помітно неозброєним оком, або підібрати ряд фотографій і вставити різні вирази обличчя в різних кадрах.
Корисна порада
Щоб не було помітно контрасту між оригіналом і накладеним фото, заретушує краю. Також вибирайте фото схожого з вигляді якості.