Як підключити амперметр. амперметр підключення.

Незважаючи на те, що амперметр вважається атрибутом автомобілів, випущених досить давно, таке обладнання все ще зустрічається, як і машини ранніх поколінь. Тому при необхідності замінити, відремонтувати або ж зробити будь-яку іншу операцію слід знати, як підключити амперметр.
Вам знадобиться
  • Сполучні дроти, амперметр.
Інструкція
1
Так як амперметр в електричний ланцюг підключається послідовно, знайдіть дроти, що сполучають генератор і акумулятор. Їх необхідно акуратно роз'єднати, не втративши значення полярності проводів.
2
Як правило, генератор і акумулятор з'єднуються проводами великого перетину, тому вибирати такі для підключення амперметра слід аналогічного діаметру.
3
Відповідно, слід з'єднати дроти для того, щоб з'єднати генератор з амперметром і акумулятор з ним же. З цією метою укладіть їх і ретельно обмотайте ізоляційною стрічкою, щоб уникнути замикання.
Корисна порада
Якщо ви використовуєте цифрове обладнання, то за великим рахунком полярність проводів не має значення. Але в разі використання аналогового приладу, обов'язково врахуйте, що мінус від амперметра підключається до плюса акумулятора.