Як перейти на англійську в комп'ютері. Як устоновіть на панелі російська та англійська.

Практично будь-якого користувача ПК на етапі освоєння комп'ютера хвилювало питання: як надрукувати англійськими літерами або як переключити шрифт з російської на англійську мову і назад? Зробити це дуже просто, можна використовувати кілька способів:
Інструкція
1
Перший спосіб. На панелі завдань, у правому нижньому куті є мовна панель. Натисніть на неї і у вікні за допомогою мишки виберете потрібну мову. Якщо мовна панель не відображається на панелі завдань, то знайти її можна клацнувши правою кнопки миші на самій панелі, у вікні виберіть пункт «панелі інструментів» і далі поставте галочку на «мовна панель».
2
Другий спосіб. Найпоширеніший. Натисніть на клавіатурі комбінацію клавіш Ctrl + Shift або Alt + Shift. Зазвичай в Windows мова стоїть за замовчуванням російська-англійська, тому цей спосіб повинен спрацювати.
3
Третій спосіб. Самостійна настройка кнопок для зміни мови. Для цього зайдіть в пуск меню - панель інструментів - мова і регіональні стандарти (для тих, хто використовує Windows XP). Виберіть вкладку «Мови», для того що б переглянути або змінити мову натисніть на кнопку «Докладніше». У вікні, можна внести зміни в мовну панель (ввімкнути або вимкнути з панелі завдань, змінити мови за замовчуванням), а так само змінити параметри клавіатури.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ANZE17N16Z8
Корисна порада
Якщо не допоміг жоден з перерахованих вище способів. То швидше за все стався збій в роботі будь то додатки через шкідливої програми. Скористайтеся антивірусною програмою або зверніться за допомогою до фахівця.