Як налаштовувати супутниковий інтернет.

У сучасному світі супутниковий інтернет ставати не просто популярним рішенням, а справжньою необхідністю для багатьох користувачів. Ми розповімо вам, як самостійно і абсолютно безкоштовно налаштувати супутниковий інтернет. Так як супутник Eutelsat W6 (21.5) найпоширеніший серед користувачів супутникового інтернету, то настройку ми розглянемо саме на його прикладі.
Вам знадобиться
  • - тарілка,
  • - конвертор,
  • - кабель,
  • - кронштейн,
  • - DVB карта,
  • - анкера,
  • - F-ки,
  • - термоусадка
Інструкція
1
Щоб почати налаштування супутникового інтернету, переконайтеся, що все необхідне обладнання у вас в наявності: тарілка (діагональ 90см - 1.20м), конвертор, кабель, кронштейн, DVB карта, анкера, F-ки, термоусадка.
2
Перед тим, як почати безпосередньо настройку супутникового інтернету, вам необхідно налагодити наземний канал (GPRS, DialUp або ін.). Як це зробити, вам підкаже ваш провайдер або мобільний оператор.
3
Наступний етап - етап настройка DVB-карти. Встановіть DVB-карту у вільний слот PCI, бажано якомога далі від TV-тюнера, щоб уникнути перешкод. Далі візьміть диск, що йде разом з DVB-картою, і встановіть з цього диска драйвера. DVB-карта повинна визначитися як мережевий пристрій. Після того, як ви встановили драйвера, на панелі трея з'явиться значок червоного кольору. Тепер правою кнопкою миші клікніть по цьому значку і в відкрилася вкладці виберіть рядок Setup4PC.
4
У вікні виберіть «Add», впишіть ім'я супутника «Eutelsat W6», все інше залиште без змін. Натисніть «OK».
5
Клацніть "Transponder Management» і у вікні натисніть «Add». Внесіть новий транспондер (11345, швидкість 28782, поляризація «H» (Horizontal). Далі, якщо супутникова антена налаштована вірно, ви побачите смугу рівня сигналу (Signal Quality). Натисніть «OK», «Close».
6
Далі у вікні «Setup4PC» виберіть кнопку «Data Services». У вікні виберіть ім'я провайдера (provider name) і натисніть «Add». Впишіть ім'я «SpaceGate».
7
Тепер у вікні «Transponder» натисніть кнопку «Add» і у вікні, виберіть той транспондер, в який ви забивали частоти. Впишіть ще одне ім'я для відображення на панелі трея. Натисніть OK.Впішіте «PID List», «1024» і натисніть клавішу «Insert». Потім «ОК» і «Close».
8
Тепер налаштуйте мережеве підключення. Зайдіть в меню «Пуск»//«Налаштування»//«Мережеві підключення». Натисніть правою кнопкою на «Мережеві підключення» і зайдіть в «Властивості». У вкладці «Загальні» виберіть протокол «TCP/IP» і натисніть «Властивості». Вбийте IP-адресу, який є на аркуші особистих налаштувань, що йде разом з DVB-картою. А ваша маска підмережі повинна бути 255.255.255.0. Натисніть «OK».
9
Скачайте з інтернету програму «GlobaX». Зайдіть в директорію, де встановили GlobaX і знайдіть файл «globax.conf». Відкрийте його в звичайному блокноті, і впишіть такі дані: [server] port = 2001log = client.log [remote] name = globaxserver = (індивідуальний у кожного абонента, йде разом з DVB-картою) login = (індивідуальний у кожного абонента, йде разом з DVB-картою) passwd = (індивідуальний у кожного абонента, йде разом з DVB-картою) speed_in = 100000speed_out = 4096mtu = 1500mru = 1500 [local] remote = globaxport = 127.0.0.1:3128service_int = 0 [local] remote = globaxport = 127.0.0.1:1080service_int = 2Сохраніте і закрийте документ.
10
Налаштуйте свій браузер, якщо він не сприйняв настройки автоматіческі.Откройте браузер, натисніть «Сервіс»//«Властивості оглядача», виберіть вкладку «Підключення» і знайдіть наземне підключення (DialUp, GPRS). Виділіть його і натисніть кнопку «Налаштування». Впишіть адресу 127.0.0.1 і порт 3178. Натисніть «Ок».
11
Підключіться до інтернету. Після того, як комп'ютер підключиться, зверніть увагу на значок драйвера на панелі трея, він повинен бути зеленим. Якщо це так, підключайте наземну лінію. Потім зайдіть в директорію, запустіть програму «GlobaX», натисніть «Start». Готово! Відкривайте браузер і користуйтеся супутниковим Інтернетом із задоволенням!
Миттєвий доступ до глобальної мережі, бездротова технологія передачі даних, цифрове телебачення високої роздільної здатності, підключення до будь-якого супутнику, запис улюблених передач - все це можливо завдяки супутниковому інтернету . Найбільш прийнятний спосіб підключення - асинхронний, коли запит передається по наземної лінії зв'язку, а відповідь надходить на комп'ютер прямо з супутника.
Вам знадобиться
  • DVB плата, офсетний супутникова антена, конвертор, підписка з постачальником послуг супутникового інтернету, телефонна лінія зв'язку (звичайна, 3G, GPRS, ADSL)
Інструкція
1
Приєднайте плату DVB до комп'ютера. Вона необхідна для перетворення сигналів надходять з конвертора в комп'ютер. Така плата може бути окремо стоїть, або може приєднуватися з допомогою PCI роз'єму. Після монтажу плати, необхідно встановити і налаштувати драйвера для неї. Найпопулярнішими і надійними є плати TT-budget і Twin Han.
2
Встановіть і налаштуйте на обраний сателіт супутникову антену. Саме офсетний тип антени простий в монтажі і налаштуванні. Вибір координат супутника залежить від обраного провайдера. Для настройки антени можна скористатися спеціальною програмою Satellite Antenna.
3
Встановіть спеціальну програму для виходу в Інтернет TechniSat DVB-PC. Вводите необхідні параметри супутника в налаштуваннях програми, після чого налаштуйтеся на сигнал. Якщо все правильно, то іконка програми загориться зеленим. Далі налаштовуємо програму OpenVpn, яка шифрує і встановлює зв'язки між сервером і клієнтом. Якщо іконка програми зелена, то зв'язок з віддаленим сервером встановлена і VPN з'єднання налаштовано правильно.
4
Вводите необхідні параметри для мобільного інтернету, після чого перевірте доступ до мережі.
5
Введіть у мережевих налаштуваннях інтернет браузера значення проксі-сервера, отримані у провайдера інтернету. Таким чином, всі запити на доступ до інформації надходитиме по наземних лініях на його сервер, а відповідь буде приходити через супутник. При цьому сам трафік запитів буде мінімальний. Основна частина трафіку припадає на вхідний обсяг інформації.
Корисна порада
Встановіть програму прискорювача сполуки (SlonAx). Такі програми автоматично налаштовують підключення до супутникових сервісів, збільшують пропускну здатність з'єднання, оптимізує трафік посилаються запитів. Для установки необхідно ввести свій логін і пароль, даний провайдером, і встановити обмеження по швидкості вихідного каналу.