Як навчитися робити все швидко.

Час - субстанція, яка не піддається ніякому управління. Нам підвладні матеріальні ресурси, гроші, навіть власна доля, ми можемо керувати людьми, але не часом. Воно необоротно і обмежено 24 годинами на добу. Здається, що це багато, але насправді його часто не вистачає, і ми не встигаємо ні виконати роботу, ні зайнятися собою, ні присвятити час спілкуванню з близькими людьми. Можливо, треба навчитися робити все швидко, і це допоможе виконанню всіх намічених планів і справ.
Інструкція
1
Змініть своє сприйняття часу і зрозумійте, що кількість часу обмежується добою. Якщо ви не встигли щось робити сьогодні, завтра у вас не буде додаткового часу на виконання цієї справи. Ви не зможете ні збільшити довжину доби, ні повернутися в минулий день, щоб завершити те, що не встигли.
2
Не слід думати, що всі справи, які вам необхідно зробити, треба робити обов'язково. Навіть якщо ви все встигли, від цього страждає якість - наспіх зроблену роботу або звіт доведеться потім переробляти, намічена зустріч з клієнтом вийшла зім'ятою і ви не домоглися ніякого результату.
3
Навчіться, при всьому великій кількості наміченого, аналізувати свої справи. Вирішіть, що необхідно виконати обов'язково, що можна перенести на інший час, від чого взагалі можна безболісно відмовитися. Навіщо робити багато справ поспіхом, якщо ви можете швидко і акуратно виконати ті, що дійсно важливі.
4
Якщо терміни виконання якихось справ конкретні і намічені заздалегідь, сплануйте їх виконання і суворо дотримуйтесь графіком, обов'язково щодня виконуючи черговий етап роботи. Не витрачайте час і не відволікайтеся на багатогодинне спілкування в інтернеті, відвідування необов'язкових сайтів. Вмійте мобілізуватися.
5
Якщо треба виконати щось терміново і швидко, сфокусуйтеся тільки на цьому завданні, з'ясовано, що, так звана, багатозадачність служить причиною зниження продуктивності праці на 30%, оскільки мозок втрачає час але те, щоб кожен раз перебудується на виконання нової справи.
6
І не забувайте про те, що для того щоб ваша праця була ефективним і ви могли швидко і якісно виконувати всі свої справи, вам треба обов'язково відпочивати, тому дозвілля також повинен бути присутнім у списку щоденних справ, намічених до обов'язкового виконання.