Як змінити мак.

Напевно будь користувач персонального комп'ютера хоч раз вдавався до послуг всесвітньої мережі Інтернет. Для цього необхідно мережеве пристрій. Мак-адресу - це значення, яке присвоюється для ідентифікації мережевого вузла. У деяких випадках виникає потреба кошторисів Мак-адресу. Для цього не потрібно вдаватися до допомоги фахівців - можна переналаштувати мак своїми руками.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, мережева плата, базові комплектуючі, доступ до всесвітньої мережі інтернет.
Інструкція
1
Запустіть операційну систему і на панелі завдань виберіть і натисніть лівою кнопкою «Пуск».
2
Виділіть і відкрийте пункт меню «Панель управління».
3
Відкрийте Диспетчер пристроїв. В списку знайдіть розділ Мережеві адаптери (на деяких операційних системах назва може відрізнятися).
4
Виділіть і розгорніть пункт Мережеві адаптери.
5
Натисніть правою кнопкою миші на мережевому пристрої, на якому ви хочете змінити мак - адреса. Виділіть пункт меню властивості і натисніть на нього лівою кнопкою миші.
6
Відкрийте пункт Advanced. Потім «Network Address» - дана назва може відрізнятися, в залежності від виробника мережевого пристрою.
7
Задайте параметр, який вам потрібен.
Зверніть увагу
Мережева карта може не підтримувати можливість зміни фізичної адреси. В даному випадку слід звернутися до фахівця, щоб уникнути шкоди.
Корисна порада
Обов'язково збережіть зміни, в іншому випадку обладнання поверне базові настройки. Це можна зробити, натиснувши кнопку «Застосувати» у вікні зміни мак - адреси.
Mac-адресою мережевої карти комп'ютера прийнято іменувати унікальний ідентифікаційний номер, що привласнюється їй в процесі виробництва. Визначення і зміна Mac-адреси на комп'ютерах, що працюють під управлінням ОС Windows, може бути виконано користувачем самостійно.
Інструкція
1
Визначте існуючий Mac-адресу мережевої карти комп'ютера. Для цього викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в діалог «Виконати». Надрукуйте cmd в рядку «Відкрити» та підтвердіть запуск утиліти командного рядка, натиснувши кнопку OK.
2
Надрукуйте ipconfig/all в текстовому полі інтерпретатора команд Windows і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши функціональну клавішу Enter. Знайдіть рядок «Фізична адреса» і визначте існуючий Mac-адресу мережевої карти комп'ютера.
3
Поверніться до головного меню «Пуск» для виконання процедури зміни існуючого Mac-адреси мережевої карти комп'ютера і викличте контекстне меню елемента «Мій комп'ютер» кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Управління» і виберіть елемент «Диспетчер пристроїв» в лівій панелі вікна програми.
4
Розкрийте посилання «Мережеві адаптери» в каталозі діалогового вікна і знайдіть використовувану мережеву карту в списку. Викличте контекстне меню знайденої мережевої карти кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості». Виберіть закладку «Додатково» в діалоговому вікні та розгорніть вузол «Мережевий адреса» в каталозі розділу «Властивість». Змініть значення Mac-адреси в спеціальній графі «Значення» у правій частині діалогового вікна і збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку OK.
5
Альтернативним способом може служити використання пункту «Панель управління» в головному меню «Пуск» і вибір посилання «Мережа та інтернет». Далі перейдіть в пункт «Центр управління мережами і загальним доступом» і розгорніть вузол «Зміна параметрів адаптера». Викличте контекстне меню рядка «Підключення по локальній мережі» кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості». Натисніть кнопку «Налаштувати» і внесіть необхідні зміни.