Як відновити листи. Як відновити видалені листи в Аутлук 2010.

В процесі редагування і чистки поштової скриньки люди іноді ненавмисно видаляють важливі і цінні листи, у яких не було копії та дубліката. Що робити, якщо ви помилково видалили важливу електронну пошту? Розглянемо на прикладі Microsoft Outlook, як відновити видалені листи в поштовому клієнті.
Інструкція
1
Якщо у вас нова версія Outlook (2010), відкрийте папку, з якої ви видалили листа - «Вхідні» або «Дистанційні». Відкрийте вкладку Folder (Папка) і виберіть пункт «Відновити», після чого відкриється список відновлюваних документів, які програма витягує з сервера. Відзначте, які листи потрібно повернути в клієнт, а потім натисніть Convert.Пісьма будуть відновлені.
2
У випадку зі старою версією програми (2007) вам також потрібно відкрити папку «Вхідні» або «Дистанційні» - залежно від того, де зберігалися листи. Відкрийте розділ «Інструменти» (Tools) і виберіть Recover deleted items (відновлення видалених об'єктів). Потім так само, як і у вищеописаному випадку, у вікні виберіть письма для відновлення та натисніть Convert.
3
В старіших версіях Microsoft Outlook немає такої зручної функції відновлення даних, як в нових версіях. Якщо у вас встановлений Outlook 2003, доведеться зайти в реєстр (Пуск> Виконати> regedit) .Откройте в реєстрі наступний шлях: HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Exchange \ Client \ Options Відкрийте меню «Правка» і натисніть «Додати значення». Створіть новий параметр DWORD зі значенням 1. Після цього у вашому поштовому клієнті з'явиться функція відновлення даних.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PYgECwI3hmU