Як написати оголошення на роботу. Як писати оголошення потрібно на роботу.

Оголошення про вакансії - важливий текст, завдання якого залучити найбільш потрібних кандидатів і по можливості відсікти явно невідповідних. Тому підходити до його складання потрібно дуже серйозно.
Інструкція
1
Починати оголошення слід з заголовка. Зазвичай це найменування вакантної позиції, наприклад, «менеджер з продажу».
2
Дайте невеликий опис компанії. Якщо вона відома, вкажіть її назву. Опишіть, чим займається ваша фірма.Напрімер: «у велику торгово-виробничу компанію« Роги і копита »потрібен менеджер з продажу».
3
Сформулюйте вимоги до кандидата: який у нього повинен бути досвід роботи, освіта, що він повинен знати і уметь.Напрімер: «Досвід роботи від 3 років у сфері прямих продажів, наявність клієнтської бази, комунікативні навички, вища освіта, переважно технічна ».
4
Окресліть коло обов'язків на вакантної позиції. Наприклад, «організація служби продажів з нуля, обдзвін клієнтів, пошук нових покупців».
5
Обмовите рівень зарплати. Можна, звичайно, не озвучувати конкретну цифру. У цьому випадку в ходу такі формулювання, як «зарплата за результатами співбесіди» або «вище середньої в галузі», «не нижче середньоринкової». Але практика показує, що на оголошення, де озвучена конкретна цифра, претенденти реагують більш охотно.Еслі передбачається не тільки фіксований оклад, обговоріть додаткові бонуси. Наприклад, оплата мобільного зв'язку, компенсація витрат на транспорт або бензин, премії, відсотки від угод, різні складові соціального пакета (скажімо, оплата медичної страховки, абонемента у фітнес-клуб та ін.).
6
Наприкінці вкажіть свої координати: телефон, електронна адреса, факс при наявності, якщо використовуєте програми типу скайпу і готові спілкуватися з претендентами і з їх допомогою, вкажіть свій ідентифікатори в кожної використовуваної програмою (нік в скайпі, номер ICQ і ін.). Не буде зайвим назвати також ім'я контактної особи.
Досвідчені працівники кадрової служби прекрасно знають, як важливо правильно скласти оголошення про прийом на роботу. За умови якісного опрацьовування формулювань і конкретизації вимог, воно дозволить знайти саме того співробітника, який найкращим чином буде відповідати вакантної посади і заощадити час, відсікаючи потік свідомо невідповідних претендентів. І тут є кілька секретів, що дозволяють підготувати дійсно інформативне і ефективне оголошення.
Інструкція
1
Для початку зберіть якомога більше відомостей про посади, на яку потрібно знайти працівника. Поспілкуйтеся з безпосереднім керівником, у віданні якого знаходиться дана вакансія. Прочитайте посадову інструкцію для того, щоб точно представляти коло обов'язків відповідний зазначеної посади.
2
Почніть з визначення посади, яку можна буде назвати точно відповідно до чинного штатним розкладом. Якщо на ринку праці для аналогічних вакансій існує спрощена назва, то можна відмовитися від строгого проходження внутрішньофірмовим штатним документам і назвати її таким чином, як це прийнято в широких колах, щоб потрібні фахівці могли легко знайти вашу вакансію.
3
Вкажіть в графі заробітної плати суму, що відповідає штатним розкладом, але при цьому не забудьте повідомити про можливі надбавки та премії, вказавши їх окремим рядком. Така пропозиція повинна викликати максимальний інтерес у потрібних вам фахівців. І не варто завищувати рівень оплати праці, щоб не вводити претендентів в оману, оскільки все це дуже швидко розкриється, а ви тільки втратите час, відштовхнете потенційного працівника і завдасте шкоди репутації фірми.
4
Дуже точно перерахуйте вимоги, пропоновані вашою організацією до претендентів. Тут може бути важливий вік або зовнішність, наприклад, у сфері продажів і послуг. Це може бути спеціальна професійна освіта (особливо в технічних спеціальностях) або досвід роботи. У такому випадку вкажіть всі особливості ваших вимог, щоб не витрачати час на вивчення резюме, невідповідних кандидатів.
5
Повідомте коло обов'язків, запропонований до виконання фахівцю, який займе вакантне місце. Це потрібно описати максимально просто і зрозуміло, бажано згідно посадової інструкції. У такому випадку кандидат зможе попередньо оцінити свої можливості, щоб стати дійсно ефективним працівником на новому місці або відмовитися від претензій на місце, розуміючи, що не в силах виконувати перераховані вимоги.
6
Тепер залишається тільки вказати назву організації, щоб претендент міг підготуватися, зібравши інформацію про компанію та заздалегідь з'ясувавши всі питання, які можуть допомогти йому прийняти рішення про відправку резюме. І не забудьте повідомити контактні телефони, електронну пошту для відправлення резюме або запиту анкети. Крім того, бажано вказати ім'я та по батькові особи, відповідальної за підбір працівників на запропоновану вакансію, щоб кандидат міг звернутися до конкретної особи в кадровій службі, не витрачаючи час на пошуки потрібної людини.