Як підключити два телевізори до антени.

Наявністю декількох телевізорів в будинку зараз нікого не здивуєш - це давно стало нормою. Але прибрати ще один телевізор, не буде зайвим подумати про те, як підключити його до існуючої антені .
Інструкція
1
Для ділення телевізійного сигналу існують спеціальні пристрої, які можна зустріти в продажу під назвою «спліттери», «разветвители», «подільники» або «краби». З їх допомогою можна підключити до однієї антени до 6 телевізійних приймачів. Якість сигналу буде однаково хорошим на кожному телевізорі за умови, що ви будете використовувати не найдешевший спліттер.
2
Сплиттер встановлюється, як правило, на вході телевізійного кабелю в будинок, після чого від нього прокладається кабель до кожного телевізора. У комплекті зі сплиттером йде набір конекторів, за допомогою яких здійснюється з'єднання. Монтаж конекторів сплиттера нічим не відрізняється від монтажу звичайного коаксіального коннектора, яким кінчається будь-яка телевізійна антена.
3
Щоб виконати монтаж конекторів, від вас будуть потрібні мінімальні навички роботи з телевізійним кабелем, наявність бокорезов і малярного ножа. Спочатку потрібно очистити кабель від верхнього шару ізоляції, не пошкодивши при цьому екрановану оплетку, потім зрушити оплетку і очистити центральну жилу. Після цього можна надягати коннектор і приєднувати його до спліттеру. Важливо не допустити контакту екранованої обплетення і центральної жили телевізійного кабелю між собою.
Корисна порада
При монтажі сплиттера виконуйте позначений стрілками порядок підключення кабелів.
При знаходженні в будинку двох або більше телевізорів для перегляду телевізійних каналів може знадобитися спеціальний пристрій для розділення сигналу антени по перебувають в квартирі пристроям.
Вам знадобиться
  • - спліттер;
  • - кабелі;
  • - изолента.
Інструкція
1
Придбайте в господарському магазині або в точках продажів радіотехніки вашого міста спеціальний кабель, який використовується для розгалуження сигналу антени - коаксіальний кабель, і розгалужувач. Купуйте їх згідно кількості підключаються до вашої антені телевізорів. Попередньо зробіть заміри по вашій квартирі, щоб визначити необхідну довжину купованого дроти; найкраще брати його із запасом близько 3-5 метрів.
2
Підключіть антену до придбаного вами кабелю. Для її установки виберіть таке місце, де якість сигналу помітно краще, звичайно це залежить від висоти її положення. Для з'єднання пристроїв використовуйте схему підключення, що йде в комплекті зі сплиттером - в цьому немає нічого складного.
3
Прокладіть кабель до першого телевізора таким чином, щоб він вам не заважав. Також його положення повинно забезпечувати йому максимальну збереження; подбайте про те, щоб відкривається двері не зачіпала його. Закріпіть положення антени по плінтусу спеціальними дужками, які ви також можете придбати в господарському магазині. Альтернативний варіант - сховайте дроти під плінтус. Повторіть дану послідовність для інших телевізорів вашої квартири або будинку.
4
В вихідні порти спліттеров встановіть кабелі з'єднання з телевізорами у вашій квартирі. Інші сторони антенного кабелю підключіть до вхідних роз'ємів телевізорів, попередньо знеструмивши пристрою і почекавши секунд 10-15. Переконайтеся в тому, що по всій довжині антенного кабелю відсутні оголені ділянки проводів. Якщо такі є, заклейте їх за допомогою спеціальної ізоляційної стрічки.
5
Якщо надалі ви помітите погіршення якості сигналу на ваших телевізорах, за умови, що їх більше 2-3, придбайте спеціальні підсилювачі антенного сигналу, оскільки цілком можливо, що потужності антени буде не вистачати.
Корисна порада
Користуйтеся підсилювачами для отримання найкращих результатів рівня сигналу.