Як відварити гречку. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Гречку не даремно називають королевою круп. За вмістом білка і корисних елементів з нею не може зрівнятися жодна злакова культура. Найпростіший спосіб приготування гречки - звичайне відварювання.
Вам знадобиться
    • 1 стакан гречаної крупи
    • 2 склянки води
    • 50 г. вершкового масла
    • 1 ч.л. солі
Інструкція
1
Як і де б ви не готували гречку, запам'ятайте, що ідеальне співвідношення для отримання розсипчастої каші це 1: 2. Тобто на 1 склянку крупи потрібно брати води рівно в два рази більше.
2
Переберія гречку, щоб видалити з неї неякісні зерна і можливий сор. Промийте крупу в декількох водах, поки зливається вода не буде залишатися чистою і прозорою.
3
Залийте гречку холодною водою, посоліть, поставте на сильний вогонь, дочекайтеся закипання. Як тільки вміст каструлі завирувало, зменшіть вогонь до повільного, накрийте каструлю кришкою і почекайте 20-25 хвилин.
4
Каша, зварена таким способом, буде дуже розсипчастою, залишиться тільки додати до неї шматочок вершкового масла. Якщо ви готуєте гречку, знаючи, що є будете години через два або навіть пізніше, варіть її на вогні не довше 15 хвилин, після чого закутайте її в теплу ковдру і залиште упревать.
5
В старовину гречану кашу ставили на згаслі вугілля в російську піч на всю ніч, до ранку вона, як раз, досягала необхідної консистенції.