Як відварити кальмарів.

Кальмари не дарма вважаються делікатесом. Їх можна фарширувати, обсмажувати у фритюрі, додавати в салати і кожен раз у вас вийде святкове незабутнє блюдо. Щоб приготувати салат з кальмарів, їх потрібно просто відварити. Але робити це потрібно дуже обережно.

Вам знадобиться

- очищені тушки кальмарів - каструля - кипляча вода - сіль, спеції

Інструкція
1

Головна особливість м'яса кальмара полягає в тому, що через три хвилини перебування в киплячій воді, білки його згортаються, і кальмар може стати жорстким. Через 5 хвилин м'ясо затвердіє настільки, що тушка кальмара буде нагадувати собою шматок підошви, але ніяк не їстівне блюдо.

2

Тому головне правило приготування кальмарів звучить просто: "Не перевари!"

3

Деякі люди взагалі не варять кальмарів, а просто заливають їх окропом, зливають і збризкують їх напівсирі оцтової або лимонної кислоти.

4

Але якщо вам до вподоби поїдання сирих продуктів, закип'ятіть в каструлі воду, додайте до неї сіль, перець горошком, лавровий лист і 1 ложку рослинної олії. Візьміть шумовка, укладіть на неї кальмара, опустіть його в воду, порахуйте до 10 і негайно ж виймайте.

5

Трохи почекайте, поки вода знову добре завирує і приступайте до відварюванню наступної тушки. Таким чином, за лічені хвилини ви зваріть всіх наявних у вас кальмарів без страху зробити м'ясо гумовим.

Корисні поради

речі, якщо ви не встежили, і м'ясо кальмара встигло стати жорстким, варите або гасите його ще хоча б з півгодини. Воно знову розм'якшиться.