Як оновити драйвер на материнську плату. Оновлення драйверів материнської плати.

Оновлені версії драйверів, що випускаються виробником обладнання, призначені для найкращої роботи пристроїв і містять виправлення помилок, помічених в попередніх версіях. Розглянемо порядок дій при оновленні драйвера материнської плати стаціонарного комп'ютера і ноутбука.
Інструкція
1
Щоб оновити драйвер, його доведеться завантажити. Краще робити це на офіційному сайті виробника материнської плати (якщо у вас стаціонарний комп'ютер) або виробника портативного комп'ютера (якщо у вас ноутбук).
2
Якщо ви користуєтеся ноутбуком, то на сайті виробника вам потрібно перейти в розділ «Підтримка» або «Драйвери», вибрати свою модель ноутбука і операційну систему, а потім завантажити найсвіжішу версію драйвера.
3
Якщо у вас стаціонарний комп'ютер, то спочатку потрібно дізнатися виробника і модель материнської плати. Зробити це можна за допомогою програм AIDA64 або CPU-Z, скачати які можна на сайтах розробників: www.aida64.com і www.cpuid.com. Запустивши одну з цих програм на своєму комп'ютері, ви отримаєте інформацію про виробника материнської плати і її моделі.
4
Після цього можна відправлятися на сайт виробника, щоб скачати там останню версію драйвера до вашої моделі материнської плати. Обов'язково зверніть увагу на сумісність драйвера з вашою операційною системою.
5
Драйвер материнської плати представляє собою інсталяційний файл і, завантаживши його на свій комп'ютер, вам потрібно запустити його і виконати установку. В процесі установки буде виявлений старий драйвер, а вам потрібно погодитися на його заміну. Оновлення драйвера буде завершено перезавантаженням комп'ютера.